Rajkumar Hirani

 1. PK izle
  Tüm Bilgiler
  PK izle Aamir Khan Filmleri, Dram 
  Türkçe Altyazı
  PK izle Türkçe alt yazı seçeneğimiz için sitemizi ziyaret edebilirsin. Sinema Filminin yönetmenliğini Rajkumar Hirani ile Vidhu Vinod Chopra yapmıştır. 2014 yapımı Hint filmi başrolünde başarılı oyuncu Aamir Khan yer alır. Film türü bilim kurgu ve komedidir. Konusu ile sizi etkileyecek bir filmdir.PK Konusu; Film uzaydan dünyaya gönderilmiş Rajasthan adındaki baş karakter üzerine ilerliyor. Araştırma için dünyaya gönderilen bu adam dünyada kısa süre kalacakken yaşanan talihsizlik sonucu dünyada kalıyor, uzaylılar tarafından unutuluyor. Başka gezegenden insanın, dünyaya adapte olmasını konu alan film içerisinde komedi barındıran, güldürürken düşündüren, güzel mesajlar veren bir filmdir. Sen de PK izle full seçeneğimizi kullanarak filmi tek part izle.Jaggu adındaki gazeteci Rajasthan’ı görür ve haber değerinde olduğunu düşünerek onun yanına gider, çok garip biri olduğunu anlar. Uzaylının ona anlattıkları Jaggu için gerçekten de bir haber niteliğindedir. Hatta bütün insanların dikkatini çeker, insanlar onun bu garip davranışlarından dolayı sarhoş olduğunu düşünerek ona PK ( sarhoş) adını verirler. Jaggu ile Rajasthan’nın ilişkisi artık arkadaşlığa doğru gider ve birbirlerine alışmaya başlarlar. PK izle Türkçe olarak sen de bu siteden izle, yorumla. Özellikle dinleri ve ön yargıları eleştiren film insanların putlara, hayvanlara tapışını ele alırken, içinde aşk, arkadaşlık, din, siyaset, gibi konulara değiniyorken sosyal mesajlar veriyor. Başka gezegenden gelen Rajasthan‘ın gerçek tanrı arayışı, dünyaya sorduğu sorular insanın aklında soru işaretlerine sebebiyet veriyor. PK Tavsiye filmler listemizde yer alan filmlerdendir. Aamir Khan bu film’de yine başroldeki başarısını bir kez daha gözler önüne seriyor. PK izle alt yazı seçeneği ile sen de izle. Aamir Khan sevenleri sitemiz içerisindeki Aami Khan Kategorsine bekleriz. Herkese iyi seyirler.
  • 2014
  • Hindistan
  • 1080P
  • IMDb 8.1
  • 24
  • 0
  3 idiot izle
  Tüm Bilgiler
  3 idiot izle Aamir Khan Filmleri, Dram 
  Türkçe Dublaj
  3 idiot izle Türkçe dublaj olarak sitemizden filmi sen de izle. 3 idiot fazlasıyla dikkat çeken Hint filmidir. Hindistan’da en çok izlenen filmler arasına girmeyi başarmıştır. Yönetmenliğini Manish Malhotra’nın yaptığı film Aamir Khan’ın oynadığı başarılı filmlerden birisidir. Türü komedi, dram olan filmde eğlenceli ve komik sahneler varken bir yandan da insana güzel mesajlar veriliyor.3 idiot Konusu; Okulda tanışan üç arkadaşın hikayesini anlatıyor. Üçü de yaşam tarzları, fikirleri, hayata bakış açıları birbirinden farklı olan arkadaşlar Rancho Chhanched, Farhan Qureshi ve Raju Rastogi Hindista’nın en güzel okulunda mühendislik öğrencirileridir. Aynı yurtta aynı odada kalan arkadaşlar dostluk kavramını tam anlamıyla yaşatmayı başarmışlardır. 3 idiot izle filmini izlemek için seni de buraya bekliyoruz.Bu arkadaşlardan Farhan mühendislik bölümünü babasının zoruyla okumaktadır, Farhan aslında fotoğrafçılık okumak ister ama babası onun bu hayalini sadece hobi olarak görür böylece Farhan istemediği bölümü zorla da olsa okuyordur. Arkadaşlardan Raju ailesinin fakirlikten kurtarmak, onlara daha güzel bir yaşam sunmak için bölümü okuyup bir an önce ailesine bakacak duruma gelmek istiyordur. Rancho ise makineleri çok seviyor onlara küçüklüğünden beri ilgi duyuyordur. Bu üç arkadaş arasında sevdiği bölümü okuyan tek kişi Rancho’dur. 3 idiot izle seçeneğimizi tıklayarak sen de izle ve yorum yap.Filmde Rancho’nun hayata bakış açısı ve fikirleri etrafındaki insanları çok etkiler. Arkadaşlar okulu bitirir. Rancho ortadan bir an da kaybolur. Bu ince espirilere, fikirlere dayanan film de dostluk dışında aşka da yer veriliyor. 3 idiot izle Türkçe dublaj gibi opsiyonlarımıza buradan kolayca ulaşabilirsin.
  • 2009
  • 720P
  • IMDb 8.4
  • 37
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz.