Milos Forman

 1. Skandalın Adı Larry Flynt izle
  Tüm Bilgiler
  Skandalın Adı Larry Flynt izle +18, 2000 Öncesi Filmler 
  Türkçe Altyazı
  Larry Flynt: Skandalın ismi izle olarak sen de filmi sitemizden izleyerek yorumda bulunabilirsin. Yönetmenliğini Milos Forman’ın yaptığı başrollerini Woody Harrelson, Courtney Love ve Edward Norto’nun paylaştığı biyografik türdeki dram filmidir. Gerçek yaşamı konu alan film 2. Akademi Ödülüne aday gösterilen 1996 yapımı Amerikan filmidir.Larry Flynt: Skandalın ismi konusu; Hustler isimli pornografik derginin sahibi Larry Flynt adındaki varlıklı adamın hikayesini konu alıyor. Karısı Althea ile beraber çıkardıkları dergiyle milyon dolarlar kazanırlar. Çok beğenilen dergi milyarlar kazandırırken bir yandan da dergiyi ahlak dışı bulan kesim tarafından çok eleştirilir. Herkesin kolaylıkla ulaşabileceği alanlarda görücüye çıkan dergi kapak fotoğraflarıyla halk tarafından çok fazla tepkiler alır. Bu olay adamın adeta sonunu getirmiştir. Mahkeme salonlarına kadar taşınan olay ile artık onun için zorlu bir yolculuk başlar. Larry Flynt: Skandalın ismi izle Türkçe dublaj olarak sen de filmi sitemizden izle, yorumla.Filmde geçen sahneler, küfürlü konuşmalar + 18 izleyici kitlesi için uygundur. Film iyi yorumlar almıştır ve gişede başarı getirmiştir. Bu gerçek hikayeden alınan filmin baş kahramanı olan adam filmde karşınıza hakim rolünde çıkıyor. Filmdeki mahkeme sahneleri öğretici olup topluma bir ders niteliği taşır. Imdb 7 üzeri olan Larry Flynt: Skandalın ismi izle full hd olarak filmini sen de sitemizden izle ve puanla. Herkese iyi seyirler.
  • 1996
  • 1080P
  • IMDb 7.3
  • 34
  • 0
  Guguk Kuşu izle
  Tüm Bilgiler
  Guguk Kuşu izle 2000 Öncesi Filmler, Dram 
  Türkçe Dublaj
  Guguk Kuşu izle ya da Ona Flew Over the Cuckoo’s Nest izle Türkçe dublaj seçeneklerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Guguk Kuşu yönetmenliğini Millos Forman’ın yaptığı başarılı roman uyarlaması olan film 1975 ABD yapımı imdb 7 üzeri olan dram filmidir. Filmdeki oyuncuların rollerini hakkıyla yerine getirdiklerini göreceksiniz. Bunun sebebi filmdeki oyuncular gerçek akıl hastanesine giderek gözlem yapmışlardır. Bu çok beğenilen filmi siz de sitemizden Ona Flew Over the Cuckoo's Nest izle Türkçe dublaj olarak buradan izleyebilir ve film hakkında yorum yapabilirsiniz.Guguk Kuşu Konusu: Randle Mcmurphy hapis yattığı cezaevinde çok sıkılıyordur, bu akıllı adam artık bu gidişe bir dur demelidir. Hapisaneden çıkmanın bir yolunu bulmalıdır ve ona göre bunun tek yolu deli taklidi yaparak onun için daha eğlenceli olacak akıl hastanesine gitmektir. Randle adındaki zeki adam planını başarıyla gerçekleştirir. Akıl hastanesi müdürü onu alırken biraz şüphelenir çünkü bu adam her ne kadar deli taklidi yapsa da akıllı olduğu her halinden bellidir. Kendini akıl hastanesine sevk ettirmeyi başarmıştır. Randle gibi zeki bir adamın hastanedeki delilerin arasına girmesi ile film insanı çok başka yerlere sürüklüyor. Guguk Kuşu Türkçe dublaj izle seçeneği ile siz de izleyebilirsiniz.Guguk Kuşu alt yazı izle ve Ona Flew Over the Cuckoo’s Net izle seçeneklerine buradan ulaşabilirsiniz. Guguk Kuşu 9 dalda Oscar’a aday gösterilmiştir. En iyi erkek oyuncu Jack Nicholson, kadın oyuncu Louise Fletcher, yönetmen Milos Forman seçilirken , en iyi film, uyarlama dallarında da Oscar almıştır. Daha bir çok dalda ödül alan filmi siz de izyelebilirsiniz.
  • 1975
  • 1080P
  • IMDb 8.7
  • 21
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz.