Marc Forster

 1. Uçurtma Avcısı izle
  Tüm Bilgiler
  Uçurtma Avcısı izle Dram, Efsane Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Uçurtma Avcısı izle, 2007 yapımı dram türündeki etkileyici bir eserden alınmadır. Afganistan doğumlu Halit Hüseyin’in çok satanlar listesindeki romanından beyaz perdeye uyarlanmıştır. Imdb puanı 7.6 Yönetmen koltuğunda oturan isim Marc Foster olmuştur.Ödüle layık görülmüştür, Satellite en iyi özgün müzik ödülü, Film eleştirmenleri en iyi genç erkek oyuncu ödülü.Uçurtma Avcısı Konusu; Hikaye 1970’li yıllarda Afganistan’da geçiyor. Amir ve Hassan adında 2 yakın arkadaştır. Aynı evde yaşamakta olan iki arkadaş kardeş gibi büyümüşlerdir. Amir uçurtmaların yarışına katılır ve kazanır, bunun üzerine Hassan’ın ona uçurtmasını getirmek için yanından ayrılması, uzun süre dönmemesi Amir’i şüphelendirir. Bakmaya giden çocuk Hassan’ı düşman çocukların utandıracak şeyler yaptığını, onu zor durumda bıraktıklarını görür ama yardıma gitmekten korkar, görmezden gelir. Bundan sonra iki çocuk içinde artık hayatları eskisi gibi olmayacaktır. The Kite Runner izle.Uçurtma Avcısı Oyuncuları; Ahmed Han Mahmudzade, Khalid Abdalla, Zekaria Ebrahimi, Hümayun Erşadi, Elham Ehsasi, Atossa Leoni..imdb 7 üzeri film izle. Uçurtma Avcısı izle
  • 2007
  • 1080P
  • IMDb 7.6
  • 2
  • 0
  Gitme izle
  Tüm Bilgiler
  Gitme izle 2005, Dram 
  Türkçe Dublaj
  Gitme izle - The StayThe Stay izle, Gerilim/Gizem türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Marc Forster oturmaktadır. 21 Ekim 2005 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 6,8 olarak belirlenmiştir.The Stay Oyuncu Kadrosu; Ryan Gosling, Naomi Watts, Ewan McGregor, Janeane Garofalo, Bob Hoskins, Elizabeth Reaser, Kate Burton, B. D. Wong, John Tormey, Jose Ramon Rosario, Lisa Kron, Becky Ann Baker, Jessica Hecht, Mark Margolis, Amy Sedaris, Isaach De Bankole, Noah Bean, Sterling K. Brown, Michael Gaston, Mary Testa, Jaarlath Conroy, Karine Plantadit Bageot, Elizabeth Parkinson. Gitme 2005 Türkçe Dublaj izle.The Stay Konusu; New York’lu psikiyatrist Sam Foster için her şeyden önce ilk işi gelmektedir. Zamanla bütün gücü, intihara eğilimi sanat öğrencisi Henry Letham olur. Sanat dünyasını intiharlı sonuçlarından etkilenen Letham 21. Doğum gününde intihar etme planı yapar. Sam Foster, hastasına yardımcı olmaya uğraşırken kendi hayatının kontrölünü kaybeder. Artık gerçek ve düş’ün birbirine karıştığı dünyalara adım atacaktır. Gerilim filmi izle.The Stay izle.
  • 2005
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 6.8
  • 14
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz.