Jennifer Yuh Nelson

 1. Kung Fu Panda 2 izle
  Tüm Bilgiler
  Kung Fu Panda 2 izle 2011, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  Kung Fu Panda 2 izle olarak sen de filmi sitemizden izle, yorumlarını paylaş. Yönetmenliğini Jennifer Yuh Nelson’un üstlendiği 2011 yapımı animasyon filmidir. Seri filmi olan animasyonun devam filmidir. Serinin ikinci yapımıdır. Seyirciden geçer not almayı başarmıştır. Imdb puanı 7 üzeridir. Birincideki başarısını ikincide de korumayı başarmıştır. Filme seri film izle kategorimizden ulaşabilirsin.Kung Fu Panda 2 Konusu; Dövüş sanatı dalında artık tam bir usta olan Po arkadaşları ile beraber Barış Vadisini koruyorlardır. Sevimli pandanın ekibi Kaplan, Turna, Mantis, Maymun, Engerek ve Po olmak üzere 5 kişiden oluşuyordur. Poo profesyonellerden özel dersler alarak yetişiyordur.Tam da bu sırada kötü adamlar Çin’i ele geçirmek için bir silah yaratırlar, Pandayla ekibi adamların peşine düşmüştür bile. Bakalım kahramanlarımızın başına maceralara dolu yolculuklarında daha neler neler gelecek? Bu sevimli ekip kötü adamların hakkında gelebilecek mi? Serinin bütün filmlerini sitemizden bulabilirsiniz. Kung Fu Panda 2 izle seçeneğine buradan ulaşabilirsin. Kung Fu Pandaa 1 izlemediyseniz burayı tıklayarak izleyebilirsiniz. https://fullhdfilmiizle.org/kung-fu-panda-2008-izle/ hepinize İyi seyirler.
  • 2011
  • 1080P
  • IMDb 7.2
  • 38
  • 0
  Kung Fu Panda 3 izle
  Tüm Bilgiler
  Kung Fu Panda 3 izle 2016, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  Kung Fu Panda 3 izle olarak sen de filmi sitemiz içerisinden izle ve yorumla. Yönetmenliğini ikinci filmdeki Jennifer Yuh Nelson, Alessandro Carloni ‘nin yaptığı 2016 yapımı animasyon filmidir. Imdb puanı 7 üzeridir. Serinin üçüncü filmi olup seyirciden yine güzel yorumlar almayı başarmıştır. Bakalım bundan sonraki seriler beklentiyi karşılayacak mı? Kung Fu Panda 3 Konusu; Sevimli Po bu seride de karşımıza çıkıyor. Po’nun bambaşka bir yüzünü göreceksiniz. Babası Li adındaki panda ile tanışan Po babasıyla beraber güzel vakit geçirir ve yılların acısını beraber çıkarırlar. Uzun süre sonra babasına kavuşmanın mutluluğunu yaşayan Po’nun bu sevinci ne yazık ki kısa sürer. Kai adındaki dövüşçü ne kadar kung fu ustası varsa yenerek güçlerini ele geçirir. Sevimli pandamız ise yine kahraman kimliğine bürünür ve bu gidişe bir dur diyecektir. Kendi gibi uyuşuk, tembel ama mutlu pandaların yaşadığı bir kasabaya giderek onları kendi gibi dövüşçü yetiştirmesi gerekecektir. Po bunu başarabilecek mi? Kung Fu Panda 3 izle Türkçe Dublaj olarak sen de sitemizden izle. Seri Filmler kategorimizde serinin bütün filmleri mevcuttur. İyi seyirler.
  • 2016
  • 1080P
  • IMDb 7.1
  • 19
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz.