Brett Haley

 1. Hayatın Kıyısında izle
  Tüm Bilgiler
  Hayatın Kıyısında izle 2020 Filmleri, Dram 
  Türkçe Dublaj
  Hayatın Kıyısında izle, Yönetmenliğini Brett Haley’in yaptığı 2020 yapımı romantik Netflix filmidir. Oyuncuları Justice Smith, Elle Fanning, Virginia Gardner, Alexandra Shipp gibi isimlerden oluşuyor. Imdb puan 6.5 olup seyirci tarafından ilgi görmüştür. Niven'in Bütün Parlak Yerler adlı romanından uyarlama filmdir.Hayatın Kıyısında Konusu; Violet Markey ile Theodore Finch adındaki iki gencin hikayesini konu alıyor. Aynı okulda okuyan gençler birbirlerinden ortak bir yön bulurlar ve uzaktan hoşlanmaya başlarlar. Zamanla bu duygu yerini daha büyük duygulara bırakır ve ikili arasında aşk doğar. Birbirleri için değerli olduklarına inanan çift bütün fedakarlıkları vermeye hazırdır. Sen de Hayatın Kıyısında izle Türkçe Dublaj olarak sitemizden filmi izle, yorumunu yap. Herkese iyi seyirler dileriz.
  • 2020
  • 1080P
  • IMDb 6.5
  • 21
  • 0
  All Together Now izle
  Tüm Bilgiler
  All Together Now izle 2020 Filmleri, Dram 
  Türkçe Dublaj
  All Together Now izle şeklinde sen de filmi sitemiz içerisinden izle. Yönetmenliğini Brett Haley’in üstlendiği ABD yapımı 2020 dram filminin oyuncuları; Auli’i Cravalho, Justina Machado, Carol Burnett, Judy Reyes, Rhenzy Feliz gibi isimlerden oluşuyor. Netflix platformunda izleyiciyle buluşarak seyirciden geçer not almıştır. Sen de filmi izlemek için All Together Now izle Türkçe Alt yazılı şeklinde buradan izleyebilirsin.All Together Now Konusu; Amber adındaki hayat dolu genç kızın hayattaki çabasını anlatıyor. Amber, köpeği, annesi ve annesinin erkek arkadaşı ile yaşamaktadır. Annesinin erkek arkadaşı genç kızı ve annesini evden kovar. Köpeğiyle annesini de alıp evden giden kız kalacak yer arar. Annesinin kullandığı okul otobüsünün arkasına kendileri için küçük bir alan yaparlar orada kendilerine küçük bir hayat kurarlar. Annesi alkolik olan genç kız ona yardım etmeye karar verir. Adeta iyilik meleği gibi hayatı yaşayan kız kararlıdır. Annesini ve çevresindeki insanlara yardım ederek insanların hayatına dokunmaya karar verir. All Together Now izle Türkçe Dublaj olarak filme sitemizden ulaşabilirsin.Film Matthew Quick’in Sorta Like a Rock Star adlı romanından uyarlanmıştır. Dram türündeki bu film konusu ile sizi saracaktır. İçinde aşk, dostluk, merhamet gibi samimi duyguları barındıran sıcacık bir yapımdır. Imdb puanı 6 üzeridir. Netflix platformunda oldukça tutulan filmi siz de izlemek için sitemizden All Together Now izle Full Hd olarak buradan filme ulaşabilirsin. İyi seyirler.
  • 2020
  • 1080P
  • IMDb 5.8
  • 8
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz.