728x90 Yatay Reklam Alanı
İngiltere
The Last Tree
İncele
The Last Tree
Türkçe Dublaj
The Last Tree izle, dram türünde yapım. Filmin yönetmenliği ile senaristliğini Shola Amoo üstlenmiştir. 27 Eylül 2019’da vizyona giren filmin Imdb puanı 6,4 olarak belirlenmiştir.The Last Tree Oyuncu Kadrosu; Sam Adewunmi, Tai Golding, Nicholas Pinnock, Denise Black, Gbemisola Ikumelo, Ruthxjiah Bellenea, Rasaq Kukoyi, Demmy Ladipo, Jayde Jean Paul-Denis, Jammal Ibrahim gibi isimlerden oluşur.The Last Tree Konusu; Femi ailesi tarafından yetim bırakılmış koruyucu ailesi olan Mary tarafından büyütülmekte ailesini hiç aratmamaktadır. Genç futbolu çok sever üvey annesinden, okulundan, yaşadığı evden, mahalleden oldukça mutlu şekilde hayatını sürdürmektedir. Fakat gerçek annesi çat kapı gelir ve Femi’yi yaşadığı yerden alır Londra’ya götürür. Ancak çocuk bu durumdan memnun değildir ve öz annesinden nefret etmeye başlamıştır. Zaman geçtikçe ilk gün ki hissettikleri biraz hafiflese de eskisi gibi verimli bir insan değildir. Gencin öğretmeni annesi okulunu iyi notla geçmesini istede de nafile çocuğun seçimleri hangi yolu seçiceğini belirleyecektir. The Last Tree izle. Son Ağaç Türkçe Dublaj izle. Tek part izle.
  • 98
  • IMDb 6.4
  • 118
  • 0
Made İn İtaly izle
İncele
Made İn İtaly izle
Türkçe Dublaj
Made in Italy izle, filmin senaristiğini James D’Arcy üstlenmiştir. İngiltere, italya’da çekilmiştir. 2020’nin komedi, drama filmleri arasında yer alır. Yapımın Imdb puanı 5,7 olarak hesaplanmıştır.Made in Italy Konusu; Karısından boşanmak üzere olan Jack, İtalya’nın Toskana beldesinde eskimiş, yıkılamak üzere olan harap bir evi satmaya karar verir. Babasıyla birlikte yeniden inşa etmek için eve giderler. Baba ve Jack başlarda hiç anlaşamazlar evde sürekli kavga sürekli kaos ön plandadır. En ufak şeklere gerilirler, orada bulunan yerlilerle tanışmaya kaynaşmaya başladıkça ikisinin arasında ki ilişki de yavaş yavaş düzelmeye başlar. Karakterlerin arasındaki bu tatlı atışmalar izlerken yüzünüzü güldürecek, kendinizden bir şeyler bulduracaktır.Made in Italy Oyuncu kadrosu; Flaminia Cinque, Eileen Walsh, Coatanza Amati, Gian Marco Tavani, Marco Quaglia, Gabriele Tozzi, Lavinia Biagi, Helena Antonio, Valeria Bilello, Lindsay Duncan, Clarie Dyson, Liam Neeson, Souad Faress, Micheal Richardson, Yolanda Kettle. Made in Italy Türkçe dublaj izle, İtalyan Yazı izle veya Türkçe Dublaj izle
  • 94
  • IMDb 5.7
  • 167
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.