728x90 Yatay Reklam Alanı
Amerika
Upgrade izle
İncele
Upgrade izle
Türkçe Dublaj
UprgradeUpgrade izle, Aksiyon/Bilim Kurgu türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Leigh Whannell oturmaktadır. 1 Haziran 2018 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 7,5 olarak belirlenmiştir.Upgrade Oyuncu Kadrosu; Logan Marshall Green, Harrison Gilbertson, Betty Gabriel, Melanie Vallejo, Benedict Hardie, Simon Maiden, Richard Cawthorne, Christopher Kirby, Linda Cropper, Steve Danielsen, Abby Craden, Richard Anastasios, Ming Zhu Hii, Emily Havea, Clayton Jacobson, Kenny Low, Michael M. Foster, Sachin Joab, Kai Bradley, Rosco Campbell, Renah Gallagher. imdb 7 üstü film izle.Upgrade Konusu; Karısıyla beraber acımasızca saldırıya uğrayan Grey Trace, eşini kaybetmenin yanı sıra belden aşağısı felç olmuştur. Günlerden bir gün milyarder mucitten bedenini geliştirecek deneysel tedavi için teklif alır. Trace’in bedenine STEM isimli yapay zeka çipi yerleştirilir. Tedavi ile insanüstü yetenekler elde eden adam, hem karısını öldüren, hayat arkadaşını ellerinden alan hem de kendisini bu hale getirenlerden intikam almak için sabırsızlanır derhal yola koyulur. Yükselme Film izle.Upgrade izle.
  • 101 dakika
  • IMDb 7.5
  • 231
  • 0
Wildcat izle
İncele
Wildcat izle
Türkçe Altyazı
Wildcat İzleWildcat Film izle, 2021 yılında gösterime girmiş olan filmin türü Dram, Savaş ve Gerilim olarak ele alınmıştır. Yönetmen Jonathan W.Stokes Imdb 5.8Wildcat Film Konusu; Konvoyu pusuya düşürdükten sonra esir alınan Orta Doğu'da Görevli hırslı başarılı muhabir. Geçmişinin travmasıyla karşı karşıyadır ve onu hapseden militanları alt etmenin bir yolunu bulmalıdır. Başarılı bir muhabir olan Khadija yeni iş için gittiği bu topraklarda kalacağı otel de militanlar tarafından orada esir alınır. Kurtulmak için planlar yapmaya başlar. Kadının başına gelen gelebilecek bu tüm olaylar karşısında izleyici şaşırtmayı başarmış üstün yetenek oyunculukla kendini izleten yapıt.Yaban Kedisi izleWildcat Film Oyuncuları; Georgina Campbell,Ibrahim Renno, Luke Benward,Mido Hamada.full izle.
  • 93 dk
  • IMDb 4.7
  • 152
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.