728x90 Yatay Reklam Alanı
ABD
Citizenfour izle
İncele
Citizenfour izle
Türkçe Dublaj
Citizenfour izleCitizenfour izle, Belgesel/Tarihi Belgesel türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Laura Poitras oturmaktadır. 24 Ekim 2014 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 8,0 olarak belirlenmiştir. Birçok dalda ödüle adaylığı koymuş, kazanmıştır.Aldığı Ödüller; Bağımsız Ruh En İyi Belgesel Ödülü, Primetime Emmy Film Yapımında Üstün Başarı Ödülü..Citizenfour Oyuncu Kadrosu; Edward Snowden, Laura Poiitras, Glenn Greenwald, Wiliam Binney, Ewen Mac Askill, Jeremy Scahill, Jacob Appelbaum, Julian Assange, Lindsay Mills, M. Margaret McKeown, Harry Pregerson, Robert Tibbo, Roberto Kaz, Kristen Johnson,Trevor Paglen, Katy Scoggin. Imdb 8 ve üzeri filmler izle.Citizenfour Konusu; Amerikan Ulusal Güvenlik Ajansı’nın, vatandaşları özel hayat gizliğini yasak olmayan yollarla, gizli şekilde ihlal ettiğini ortaya çıkaran Snowdeen, belgeselci gazeteci Laurra Poitras, ile gazeteci Glen Greenwald, “Citizenfourr” lakabını kullanarak iletişime geçer. Üçünün de yolları Hong Kong’da kesişir ve Snnowden skandala ait gizli belgeleri kameralar açıkken gazeteciilere teslim eder. Ödüllü film izle.Citizenfour izle.
 • 114 dk
 • IMDb 8.0
 • 154
 • 0
Yıldızlararası – Interstellar Filmi Türkçe Dublaj izle
İncele
Yıldızlararası – Interstellar Filmi Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Yıldızlararası izle - InterstallerYıldızlararası izle, Bilim Kurgu/Macera türünde yapım. Yönetmen koltuğunda Christopher Nolan oturmaktadır. 7 Kasım 2014 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 8,6 olarak belirlenmiştir. Birçok dalda ödül almıştır.Aldığı Ödüller; Eleştirmenleri MVP, Empire En İyi, BAFTA En İyi Özel Görsel Efekt Ödülü.Yıldızlararası Oyuncu Kadrosu; Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain, Michael Caine, Mackenzie Foy, Wes Bentley, Casey Affleck, John Lithgow, Timothee Chalament, Ellen Burstyn, Matt Damon, Bill Irwin, David Gyasi,Topher Grace, David Oyelowo, Wiliam Devane, Collette Wolfe. Ödüllü film izle.Yıldızlararası Konusu; Cooper, teknik bilgisi, becerisi oldukça yüksektir ve mısır tarlalarında çiftçilik yaparak geçimini sağlamaktadır. Amacı ise iki çocuğuna iyi bir hayat sunmaktadır. Onlarla beraber yaşayan Büyükbaba Donald çocuklara bakarken, daha 10 yaşındaki kızı Murh garip şekilde çok zekidir. Geçmişte bıraktığı bilim insanı kariyerini özleyen Cooper’un karşısında beklemediği bir teklif çıkmıştır. Ailesinin ve insanlığın güvenliği için karar vermek zorunda kalır. imdb 8 üzeri film izle.Yıldızlararası izle.
 • 169 dk
 • IMDb 8.6
 • 256
 • 0
Captive izle
İncele
Captive izle
Türkçe Dublaj
Captive izleCaptive izle, Gerilim/Suç türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Jerry Jameson oturmaktadır. 17 Eylül 2015 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 5,4 olarak belirlenmiştir.Captive Oyuncu Kadrosu; Kate Mara, David Oyelowo, Mimi Rogers, Leonor Varela, Michael K. Williams, Jessica Oyelowo, E. Roger Mitchell, Sydelle Noel, Claudia Church, Matt Lowe, Elle Graham, Johanna Jowett, Raymond Scott Parks, J. Karen Thomas, Michael Harding, Diva Tyler, Gina Stewart. Leon Pridgen II, Fred Galle, Melissa Eastwood, Bill Bennett. Rehine Türkçe Dubaj izle.Konusu; Zararlı maddelerden oluşmuş uyuşturucu bağımlılığı ile baş etmeye çalışan bir anne yakın zaman zarfında hapishaneden kaçan, dava esansında yargıcı cani şekilde öldüren azılı suçlu adam tarafından zorlu şekilde rehine alınacaktır.Captive izle.
 • 113 dk
 • IMDb 5.4
 • 296
 • 0
Dokunulmazlar izle
İncele
Dokunulmazlar izle
Türkçe Dublaj
Dokunulmazlar İzleDokunulmazlar izle, Suç/Dram türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Brian De Palma oturmaktadır. Nisan 1989 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 7,9 olarak belirlenmiştir. Birçok dalda ödül almıştır.Aldığı Ödüller; Altın Küre Sinema Dalında En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülü, Kansas City Film Eleştirmenleri Derneği En İyi Yardımcı Oyuncu Ödülü..Dokunulmazlar Oyuncular; Kevin Costner, Sean Connery, Robert De Niro, Andy Garcia, Billy Drago, Charles Martin Smith, Patricia Clarkson, Richard Bradford, Brad Sullivan, Jack Kehoe. Ödüllü film izle.Dokunulmazlar Konusu; Eliot Ness, suç oranlarının arttığı ve polis memurlarının günden güne kötüye gittiği zamanda Chicago’ya atanan federal ajandır. Ness’e verilen görev mafya başı Al Capone’u etkisiz hale getirmektedir. Ancak Capone kentteki gücü o kadar yüksektir ki başlarda Ness’in hiç başarılı olacağını düşünür. Gitgide kendisine özgüvenini kaybetmekte olan karakter bir gün deneyimli bir polis olan Jimmy Malone ile tanışır ve oldukça yakın arkadaşlık kurar. Imdb 7 üstü izleDokunulmazlar izle.
 • 120 dk
 • IMDb 7.9
 • 345
 • 0
Gitme izle
İncele
Gitme izle
Türkçe Dublaj
Gitme izle - The StayThe Stay izle, Gerilim/Gizem türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Marc Forster oturmaktadır. 21 Ekim 2005 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 6,8 olarak belirlenmiştir.The Stay Oyuncu Kadrosu; Ryan Gosling, Naomi Watts, Ewan McGregor, Janeane Garofalo, Bob Hoskins, Elizabeth Reaser, Kate Burton, B. D. Wong, John Tormey, Jose Ramon Rosario, Lisa Kron, Becky Ann Baker, Jessica Hecht, Mark Margolis, Amy Sedaris, Isaach De Bankole, Noah Bean, Sterling K. Brown, Michael Gaston, Mary Testa, Jaarlath Conroy, Karine Plantadit Bageot, Elizabeth Parkinson. Gitme 2005 Türkçe Dublaj izle.The Stay Konusu; New York’lu psikiyatrist Sam Foster için her şeyden önce ilk işi gelmektedir. Zamanla bütün gücü, intihara eğilimi sanat öğrencisi Henry Letham olur. Sanat dünyasını intiharlı sonuçlarından etkilenen Letham 21. Doğum gününde intihar etme planı yapar. Sam Foster, hastasına yardımcı olmaya uğraşırken kendi hayatının kontrölünü kaybeder. Artık gerçek ve düş’ün birbirine karıştığı dünyalara adım atacaktır. Gerilim filmi izle.The Stay izle.
 • 99 dk
 • IMDb 6.8
 • 282
 • 0
Dengesiz izle
İncele
Dengesiz izle
Türkçe Dublaj
Dengesiz izleDengesiz izle, Gerilim/Aksiyon türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Derrick Borte oturmaktadır. 23 Ekim 2020 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 6,0 olarak belirlenmiştir.Dengesiz Oyuncu Kadrosu; Russell Crowe, Caren Pistoius, Gabriel Baterman, Jimmi Simpson, Austin P. McKenzie, Lucy Faust, Anne Leighton, Juliene Joyner, Stephen Louis Grush, Brett Smrz, Carl Ellsworth, Devyn A. Tyler, Lisa Ellzey, Donna DuPlantier. Unhinged Altyazılı izle.Dengesiz Konusu; Oldukça genç olan Rachel, trafik ışıklarında beklerken bir adamla atışır. Adamı arkasında bırakarak yola devam eden Rachell, biraz süre sonra adamın peşinden geldiğinin farkında varmıştır. Kendisini taciz eden adamdan kurtulmaya çalıştıkça hiç beklenmedik şekilde onu karşısında bulan Racchel, ne yapacağına karar veremez. Fazla geçmeden Rachel, adamın sadece kendisine sıkıntı vermekle kalmayıp sevdiklerinin de peşlerine düştüğünü fark eder. Kendisini kedi fare oyunun içinde bulan adam, bir sürü tehlikeli dersler vererek dünya üzerinde son iz bırakmayı arzulayan adamdan kurtulabilecek mi? Gerilim filmi izle.Dengesiz izle.
 • 90 dk
 • IMDb 6.0
 • 502
 • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.