Tom Hanks

 1. Sully izle
  Tüm Bilgiler
  Sully izle 2016, Dram 
  Türkçe Dublaj
  Sully izle, 2016 yılında vizyona giren dram türünde Clint Eastwood tarafndan yönetilen Highest Duty kitabından beyaz perdeye uyarlanmış başarılı yapıttır. Imdb puanı 7.4 almıştır.Sully Konusu; Film bir pilotun hayatını anlatıyor, yolcu uçağını düşmekten kurtaran Chesley Sullenberger içinde 155 yolcu bulunan uçağı sağ salim sorunsuz şekilde Hudson’a indirmeyi başarınca dünya tarafından kahraman olarak ilan edilir, herkes onunla röportaj yapmak ister kahraman adam bir kesim tarafından davalık olur, uçağın arızası nedeniyle yargılanır. Efsane filmler izleSully Oyuncuları; Tom Hanks, Valerie Mahaffey, Laura Linney, Aaron Eckhart, Anna Gunn, Jamey Sheridan, Autumn Reeser, Mike O’Malley, Holt McCallany, Sam Huntington, Jerry Ferrara… Imdb 7 üstü filmler izle
  • 2016
  • 1080P
  • IMDb 7.4
  • 6
  • 0
  The Post izle
  Tüm Bilgiler
  The Post izle 2018, Dram 
  Türkçe Dublaj
  The Post izle, Dram/Tarih türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Steven Spielberg oturmaktadır. 22 Aralık 2017 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 7,2 olarak belirlenmiştir. Birçok dalda ödüle adaylığını koymuş ve kazanmıştır.Aldığı Ödüller; Amerikan Senaryo Yazarları Birliği Ödülleri Paul Selvin Ödülü, National Board of Review En İyi Film Ödülü..The Post Oyuncu Kadrosu; Meryl Streep, Tom Hanks, Bob Odenkirk, Sarah Paulson, Bruce Greenwood, Matthew Rhys, Carrie Coon, Tracy Letts. Imdb 7 ve üzeri film izle.The Post Konusu; Washington Postt işçileri editör Ben Bradlee ile yayıncı Katherine Graham ordu analisti Daniel Ellsberg tarafından yazılan, sızdırılan Pentagon belgelerini yayınlama kararı verdiler. Belgelerin, Johnson yönetiminin Vietnam Savaşı’nda ABD askeri kuvvetlerinin rolü hakkında kamuoyuna, kongreye yalan söylediğini, Nixon yönetiminin saklı gizli savaşı hazırlandığını ortaya koymaları büyük olay yaratmıştır. Nixon yönetimi Thee Post’un bunları yayınlamasını durdumaya çalışmıştır, ABD Savuma Bakan Yardımcısı William Rehnquist davayı Yüksek Mahkemeye sunmuştur. Tarih filmi izle.The Post izle.
  • 2018
  • 1080P
  • IMDb 7.2
  • 31
  • 0
  Oyuncak Hikayesi Terör izle
  Tüm Bilgiler
  Oyuncak Hikayesi Terör izle Animasyon, Çocuk Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Oyuncak Hikayesi Terör izle, Kısa/Macera türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Angus MacLane oturmaktadır. 16 Ekim 2013 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 7,5 olarak belirlenmiştir.Oyuncak Hikayesi Terör Oyuncu Kadrosu; Carl Weathers, Tim Allen, Don Rickles, Stephen Tobolowsky, Kate McKinnon, Lori Alan, Jason Topolski, Dawnn Lewis, Ken Marino, Dee Bradley Baker, Tara Strong, Laraine Newman, John Ratzenberger, Michael Keaton. 7 üzeri puanlı film izle.Oyuncak Hikayesi Terör Konusu; Hannah ve Davis Cashman çifti, aileleriyle oldukça engelli noel kaçamağına söz verir. Fakat Washington’un karlı ormanlarında büyük, eski bir eve geldiklerinde çocuklar bu kaçamağın düşündükleri gibi olmayacağını fark eder. Anne babaları yeni evlerinin tadilatı ile uğraşırken gençler malikaneyi dolanmaya başlarlar. Tavan arasındaki içerisi oyuncaklarla dolu sandık bulan çocuklar, onların sihirli şekilde canlanmasıyla fazlasıyla mutlu olur. Fakat açıldıktan bir süre sonra sandık ailenin yaşamını tehdit eden garip olaylarla karşılaşmaya başlarlar. Toy Story of Terror izle.Oyuncak Hikayesi Terör izle.
  • 2013
  • 1080P
  • IMDb 7.5
  • 90
  • 0
  Oyuncak Hikayesi 4 izle
  Tüm Bilgiler
  Oyuncak Hikayesi 4 izle 2019, Animasyon 
  Türkçe Dublaj
  Oyuncak Hikayesi 4 izle, Çocuk/Komedi türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Josh Cooley oturmaktadır. 21 Haziran 2019 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 7,8 olarak belirlenmiştir.Oyuncak Hikayesi Oyuncu Kadrosu; Tony Hale, Tom Hanks, Keanu Reeves, Christina Hendricks, Tim Allen, Keegan Michael Key, Betty White, Joan Cusack, Madeleine McGraw, Ally Maki, Kristen Schaal, Jack McGraw, John Morris, Estelle Harris, Blake Clark, Bill Hader, Carol Burnett. 7 üzeri puanlı film izle. Oyuncak Hikayesi 4 Konusu; Kaşıktan yapılan oyuncağın adı Forky’nin atıldı maceralı hikaye. Bir geri dönüşüm projesi ile yaratılan Forky, kendisinin cansız varlık olduğunu asla kabul etmez. Tek kullanımlık kaşıktan yapılan bir alet olsa da bunu asla kabul etmez. Kendisini Bonnie’nin odasına ait hissetmeyen oyuncağın kendini sorgulamaya başlar. Kendisini diğer oyuncaklardan farklı gördüğü için Bonnie’nin yanında durmak zorunda hissetmeyen Forky, yaşamdaki hayatını oyuncaklardan biri gibi yerine getirmeye karar verir. Toy Story 4 izle. Oyuncak Hikayesi 4 izle.
  • 2019
  • 1080P
  • IMDb 7.8
  • 89
  • 0
  Oyuncak Hikayesi 3 izle
  Tüm Bilgiler
  Oyuncak Hikayesi 3 izle Animasyon, Çocuk Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Oyuncak Hikayesi 3 izle, Çocuk/Komedi türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Lee Unkrich oturmaktadır. 2 Temmuz 2010 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 8,2 olarak belirlenmiştir.Oyuncak Hikayesi 3 Oyuncu Kadrosu; Tom Hanks, Jim Hanks, Joan Cusack, Mary Kay Bergman, Tim Allen, Javier Fernandez Pena, Erik von Detten, Tony Hale, Jack McGraw, John Morris, Charlie Bright, Annie Potts, Wallace Shawn, Don Rickles, Jim Varney, Blake Clark, Keanu Reeves. Toy Story 3 izle.Oyuncak Hikayesi 3 Konusu; Andy üniversiteye gitmek için evden ayrılmak zorunda kalır, uzun zamandır kendileriyle oynanmayan oyuncaklar oldukça endişelilerdir. Andy, Woody’i yanında götürmeye karar verir ve Buzz’u catı katında duran bir çöp poşetine diğer eskilerin yanına atar. Bir yanlış anlaşılma üzerine istenmediklerini ve onlarında çöpe atılacaklarını düşünen ufaklar kaçmaya çalışırlar. Her şeye hakim olan ufak Woody, ortadaki yanlış anlaşılmayı gidermek için diğer aletleri ikna etmeye çalışacaktır. 7 üzeri puanlı film izle. Oyuncak Hikayesi 3 izle.
  • 2010
  • 1080P
  • IMDb 8.2
  • 45
  • 0
  Oyuncak Hikayesi 2 izle
  Tüm Bilgiler
  Oyuncak Hikayesi 2 izle 2000 Öncesi Filmler, Animasyon 
  Türkçe Dublaj
  Oyuncak Hikayesi 2 izle, Çocuk/Komedi türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda John Lasseter oturmaktadır. 12 Mayıs 1999 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 7,9 olarak belirlenmiştir.Oyuncak Hikayesi Oyuncu Kadrosu; Joan Cusac, Mary Kay Bergman, Tom Hanks, Tim Allen, Kelsey Grammer, Wayne Knight, Andrew Stanton, Annie Potts, Robert Goulet, Joe Ranft, John Morris, Estelle Harris, Jim Varney, Don Rickles, Jonathan Harris, Wallacw Shawn, Laurie Metcalf, Dave Foley, R. Lee Ermey, Joe Ranft, Jeff Pidgeon. 7 üzeri puanlı film izle. Oyuncak Hikayesi 2 Konusu; Sahipleri Andy, tatil imkanını değerlendirerek kovboy kampına gidince oyuncakları orada yalnız kalırlar. Her şey gayet yolunda giderken Al McWhiggin adında kurnaz bir koleksiyoncu üzerinden para kazanmayı hedefleyip Andy’nin en sevdiği oyuncağı olan Woody’yi hemen kaçırır. Buzz ve diğerleri Woody’yi kurtarmak için dahice bir plan yapma hazırlığına başlarlar. Ona ulaştıklarında ise onun yeni tercihleri onları tamamen şaşırtacaktır. Toy Story 2 izle.Oyuncak Hikayesi 2 izle
  • 1999
  • 1080P
  • IMDb 7.9
  • 59
  • 0
  Oyuncak Hikayesi izle
  Tüm Bilgiler
  Oyuncak Hikayesi izle 2000 Öncesi Filmler, Animasyon 
  Türkçe Dublaj
  Oyuncak Hikayesi 1 Türkçe Altyazılı izle Oyuncak Hikayesi 1 izle, Komedi/Animasyon türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Josh Cooley, Lee Unkrich, John Lasseter, Valerie LaPointe birlikte oturmaktadır. 19 Nisan 1995 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 8,3 olarak belirlenmiştir.Oyuncak Hikayesi 1 Türkçe Seslendirme Kadrosu; Tom Hanks, Jim Hanks, Joan Cusack, Mary Kay Bergman, Tim Allen, Javier Fernandez Pena, Erik von Detten, Tony Hale, Jack McGraw, John Morris, Charlie Bright, Annie Potts, Wallace Shawn, Don Rickles, Jim Varney, Blake Clark, Keanu Reeves, Ned Beatty, Debi Derryberry. Toy Story izle. Oyuncak Hikayesi 1 Konusu; Andy oyuncakk koleksiyonu yapmayı oldukça seven ve oyuncaklarına değer veren çocuktur. Fakat Andy’nin oyuncakları hakkında bilmediği şeyler vardır. Bu ço gencin yokluğunda, onların kovboy Woody’nin önderliğinde canlandığıdır. Bir gün çocuk çok güzel bir hediye alır. O diğer oynadıklarının da üstünde son model Buzz Lightyear’dır. Çocuğun aldığı bu hediye diğerleriyle arasındaki ego yarışlarının da beraberinde getirmişti. İmdb 8 üzeri filmler izle Oyuncak Hikayesi 1 izle.
  • 1995
  • 1080P
  • IMDb 8.3
  • 79
  • 0
  12
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.