Thomas Middleditch

 1. Replikalar izle
  Tüm Bilgiler
  Replikalar izle 2018, Bilim Kurgu 
  Türkçe Dublaj
  Replikalar izle, Bilim Kurgu/Gerilim türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Jeffrey Nachmanoff oturmaktadır. 25 Ekim 2018 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 5,5 olarak belirlenmiştir.Replikalar Oyuncu Kadrosu; Alice Eve, Keanu Reeves, John Ortiz, Emily Alyn Lind, Thomas Middleditch, Emjay Anhony, Aria Lric Leabu, Nyasha Hatendi, Stephen Hamel, Amber Rivera, Sunshine Logrono, Jeffrey Holsman, Johnathan Dwayne. Türkçe Dublaj filmi izle.Replikalar Konusu; Oldukça nörobilimci Wiliam Foster, işine ve ailesine tutkuyla bağlı olan adam. Verdiği emeklerin karışığını almak için uğraşan bilim adamı büyük proje üzerinde çalışmaktadır. İnsan zihni başarılı şekilde bilgisayara aktarabilmenin eşiğinde adamın yaşantısı, ailesinin vefat ettiği trafik kazası ile yerle bir olur. Onları diriltmek için çareler arayan Fosher, ailesinin klonlarını yaratmak üzere meslektaşı Ed Whittle ile çalışmaya başlamıştır. Fakat kayıp ettiği 4 kişiden oluşan ailesinden sadece 3 kişiyi tekrar döndürebilme şansı olduğunu anladığında büyük önemli bir karar vermek zorunda kalır. Gerilim film izle.Replikalar izle.
  • 2018
  • 1080P
  • IMDb 5.5
  • 75
  • 0
  Zombieland 2: Çift Dokunuş izle
  Tüm Bilgiler
  Zombieland 2: Çift Dokunuş izle 2019, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  Zombieland 2 izle, Komedi/Korku türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Ruben Fleischer oturmaktadır. 9 Ekim 2019 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 6,7 olarak belirlenmiştir.Zombieland 2 Oyuncu Kadrosu; Abigail Breslin, Emma Stone, Woody Harrelson, Jesse Eisenberg, Zoey Deutch, Rosario Dawson, Rhett Reese, Paul Wernick, Bill Murray, Avan Jogia, Luke Wilson, Thomas Middleditch, David Callaham, Dan Aykroyd, Dave Sardy, Rachel Luttrel, Ian Gregg, Devin Mojica, John Dixon, Victoria Hall, Victor Rivera, Grace Randolph, Al Roker, Lili Estefan, Julia Vasi, Jess Durham. Çift Dokunuş izle.Zombieland 2 Konusu; Double Tap’te asıl dörtlüyü Beyaz Saray’a taşınırken buluruz. Üzerinden geçen 10 sene süresince çeşitli evlerde konaklayan grup, sonunda en iyi ev olan Beyaz saray’a yerleşmeye karar verirler. Bu geçen süreç içerisinde zombiler de gitgide evrimleşmekte ve farklı türlerde ayrılmaktadır. Zombilerin onlara büyük sıkıntı olacağının henüz farkında değillerdir. En tehlikeli zombi türü ise T-800 türündekiler olmaktadır. Korku filmi izle.Zombieland 2 izle.
  • 2019
  • 1080P
  • IMDb 6.7
  • 93
  • 0
  Godzilla 2: Canavarlar Kralı izle
  Tüm Bilgiler
  Godzilla 2: Canavarlar Kralı izle 2019, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  Godzilla 2: Canavarlar Kralı izle, Aksiyon/Bilim Kurgu türündeki yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Michael Dougherty oturmaktadır. vizyona giren filmin Imdb puanı 6,0 şeklinde belirlenmiştir. Seri filmin diğer serileri de yer almaktadır.Godzilla 2: Canavarlar Kralı Oyuncuları; Milie Bobby Brown, Vera Farmiga, Kyle Chandler, Ken Watanabe, O’Shea Jackson Jr., Sally Hawkins, Charles Dance, Thomas Middleditch, Bradley Whitford, Zhang Ziyi, Aisha Hinds, Joe Morton. Godzilla 2: Canavarlar Kralı izleKonusu; Mothra, Rodan ve ezeli düşmanı üç başlı Kral Ghidorah ile savaşan tehlikeli karakterimiz de bu dev boyuttaki oldukça güçlü olan canavarların arasında yer alır. Efsane olduğuna inanılan antik süper türler tekrardan yükselip de yüz yüze geldiklerinde hepsi tek tek artık üstünlük için savaşırlar. Savaşta insanlık da adeta her an yıkılacak konuma gelmiştir. Bakalım savaşı kim kazanacak, bu kaostan kim güçlü çıkacaktır izleyip hep birlikte görelim. Bilim Kurgu Filmi izle Godzilla 2: Canavarlar Kralı izle.
  • 2019
  • 1080P
  • IMDb 6.0
  • 66
  • 0
  Entanglement Film izle
  Tüm Bilgiler
  Entanglement Film izle 2017, Dram 
  Türkçe Dublaj
  Entanglement Film izle, 2017 romantik komedi türdeki yapıt, imdb 5.9 Jason James tarafından yönetilip, Jason Filiatrault’un senaristliğini üstlendiği Kanada filmi. Entanglement Film Konusu; Ben Layton, eşi tarafından aldatılmış, boşanmış bir adamdır. Kendini hayatta çok yalnız hissediyor ve hala eski eşini düşünüyordur. Hanna adındaki kadının tesadüf şekilde onun hayatına girmesiyle olaylar farklı şekiller almaya başlar. Ben’in ailesi onun evlatlık bir kardeşi olduğunu söylediklerinde kız kardeşinin peşine düşen adam şok olur, çünkü kardeşi Hanna çıkar. Bütün bu olaylar yaşanırken, hayatının hangi noktasında yanlı yaptığını düşünen adama kız kardeşim dediği kadın yardım eder. Ben karşılaştığı gerçekler sayesinde hayatın anlamını çözecek ve gerçek aşkı bulacaktır. Romantik Komedi izleEntanglement Film Oyuncuları; Thomas Middlecditch, Jess Weixler, Diana Bang, Marilyn Norry, Jena Skodje… Dolandım Sana izle
  • 2017
  • 1080P
  • IMDb 5.9
  • 77
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.