Sumi Shimamoto

 1. Rüzgarlı Vadi izle
  Tüm Bilgiler
  Rüzgarlı Vadi izle 2000 Öncesi Filmler, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  Rüzgarlı Vadi izle, Fantastik/Animasyon türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Hayao Miyazaki oturmaktadır. 6 Temmuz 2007 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 8,1 olarak belirlenmiştir.Rüzgarlı Vadi Oyuncu Kadrosu; Miina Tominaga, Yoshiko Sakakibara,Yoji Matsuda, Goro Naya, Sumi Shimamoto, Iemasa Kayumi, Ichiro Nagai, Rihoko Yoshida, Mahito Tsujimura, Höchü Otsuka, Hisako Kyoda, Mugihito, Jçri Yanami, Köhei Miyauchi, Mahito Tsujimura, Akiko Tsuboi, Bin Shimada, Takako Ohta, Takeki Nakamura, Minoru Yada, Hisako Ayuhara, Rihoko Yoshida. 7 üzeri puanlı film izle.Rüzgarlı Vadi Konusu; Yıkıcı bir savaş sonrasında yaşanmaz bir yerleşim yerine dönmüştür. Savaş sonrası ortaya çıkan zehirli gaz sebebiyle tüm doğal yaşamı sona ermiş, insanoğlu da yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kalır. Çok az sayıdaki insan kolonileri gazdan arındırılan ufak ve küçük adalarda yaşamaktadır. Prense Nausicaa’nın insanları da bu topluluklardan birirdir. Prenses Nausicaa, doğaüstü güçleri sayesinde canlı olan tüm varlıklarla ve ormanlarla konuşup anlaşabiliyordur. Animasyon film izle.Rüzgarlı Vadi izle.
  • 1984
  • 1080P
  • IMDb 8.1
  • 80
  • 0
  Komşum Totoro izle
  Tüm Bilgiler
  Komşum Totoro izle 2000 Öncesi Filmler, Animasyon 
  Türkçe Dublaj
  Komşum Totoro izle, 1988 yapımı çocuk animasyon filmi, Hayao Miyazaki tarafından yazılıp yönetilmiş Japon yapımı. Imdb puanı 8.2Komşum Totoro Konusu; Satsuki ve Mei adındaki İki sevimli kardeş, üzücü olan haber alırlar, annelerinin hasta olduğunu duyarlar, ona daha yakın olmak isteyen kardeşler babalarıyla beraber hastanenin yakınlarında eski olan eve taşınırlar, her şey onlar için iyi giderken zamanla evin içinde kendileri dışında başkalarının yaşadığını fark etmeye başlarlar. Küçük bir araştırma sonunda ormanın içinde rast geldikleri varlıklar onları sihirli bir alemin içine sokarlar. Doğa üstü güçleri olann varlıklardır. Animasyon film izle Komşum Totoro Oyuncuları; Naoki Tatsuta, Norika Hidaka, Chika Saka, Sumi Shimamoto, Tim Daly, Taine Kitap… My Neiggbor izle
  • 1988
  • 1080P
  • IMDb 8.2
  • 1.018
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.