Stephen Fry

 1. Bay Link: Kayıp Efsane izle
  Tüm Bilgiler
  Bay Link: Kayıp Efsane izle 2019, Animasyon 
  Türkçe Dublaj
  Bay Link: Kayıp Efsane izle, Macera/Çocuk türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Chris Butler oturmaktadır. 23 Ekim 2020 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 6,7 olarak belirlenmiştir.Bay Link: Kayıp Efsane Oyuncu Kadrosu; Hugh Jackman, Zoe Saldana, Zach Galifianakis, Timothy Olyphant, Emma Thompson, Stephen Fry, Matt Lucas, Amrita Acharia, David Walliams, Ching Valdes Aran, Adam Godley, Humphrey Ker, Neil Dickson. Missing Link izle.Bay Link: Kayıp Efsane Konusu; Baş karakter oldukça özel bir adamdır. Bu 2,5 metre boyunda, 286 kiloluk adamın vücudu ise tüylerle kaplıdır. Onu farklı yapan şeyse genleridir. Bu soyun ilkel köklerinin son örneğidir. Komik ve tatlı olmasıyla sevimli efsanenin soyu hızlı şekilde tükenmiştir. Yalnız fazlaca üzgün olan karakter etrafında kimseyi bulamamaktadır. Kuzeybatı Pasifik’te yalnız yaşamaktan bıkan ve efsanevi Shangri La vadisinde olduğu söylenen, uzun zamandır ortalarda olmayan akrabalarını bulmak için yolculuğa çıkar. Çocuk filmi izle.Bay Link: Kayıp Efsane izle.
  • 2019
  • 1080P
  • IMDb 6.7
  • 59
  • 0
  V For Vendetta izle
  Tüm Bilgiler
  V For Vendetta izle 2005, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  V for Vendetta izle, 2005 yapımı gerilim türündedir, imdb 8.2 James Mc Teigue tarafından yönetmenliği üstlenilmiştir. SFX En İyi Kadın Oyuncu, Prometheus Özel Ödülü… gibi ödüller almıştır.V for Vendetta Konusu; Gizemli, maskeli ile dolaşan, yüzünü saklayan adam, başı dertte olan, Evey adındaki kadını sokakta ıssız bir günde yabancıların elinden kurtarır. Kendine V-adını veren adam aslında ülkedeki halkı kurtarmak istemektedir, İngiltere yönetimine karşı çıkan, siyasi birisidir. Evey ondan etkilenir, onu merak eder, sakladığı yüzünü artık görmek istiyordur. Onu tanıdıkça olaylar çok farklı şekil alacaktır. Alan Moore’nin romanından beyaz perdeye uyarlanmıştır. Unutulmaz filmler izle V for Vendetta Oyuncuları; Hugo Weaving, Natalie Portman, Stephen Rea, John Hurt, Roger Allam… Imdb 8 üstü filmler izle
  • 2005
  • 1080P
  • IMDb 8.2
  • 173
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.