Seth Green

 1. İtalyan İşi izle
  Tüm Bilgiler
  İtalyan İşi izle Aksiyon, Gerilim 
  Türkçe Dublaj
  İtalyan İşi izle, Aksiyon/Gerilim türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda F. Gary Gray oturmaktadır. 10 Ekim 2003 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 7,0 olarak belirlenmiştir.İtalyan İşi Oyuncuları; Charlize Theron, Mark Wahlberg, Jason Statham, Edward Norton, Donald Sutherland, Seth Green, Mos Def, Michael Caine, Franky G, Olek Krupa, Kelly Brook, Tammi Cubilette, Mary Portser, Fausto Callegarini, Shawn Fanning, Boris Lee Krutonog, Gawtti, Julie Costello, Scott Adsit, Jimmy Shubert, Oscar Nunez Imdb 7 üstü film izle. İtalyan İşi Konusu; Azılı düşman olan Charlie Croker’ın liderliğinde bir soyguncu grubunun sürükleyici maceralarını anlatan yapım. Bu çete, Los Angeles tarihinin oldukça akıllı planını yaparak en büyük trafik sıkışıklığını yapmayı düşündükleri büyük altın soygunu için zaman kazanmak ve dikkat dağıtmak ister. Orası neredeyse kilit olmuştur. Oluşturdukları kaostan kendi isimlerini sıyırabilmek için kaldırımdan kolayca kaçacak Mini Cooper’ı kullanırlar. Amaçları trafik düzelene kadar ortadan direkt kaybolmaktır. Aksiyon filmi izle.İtalyan İşi izle.
  • 2003
  • 1080P
  • IMDb 7.0
  • 40
  • 0
  Buz Devri Dev Yumurta izle
  Tüm Bilgiler
  Buz Devri Dev Yumurta izle 2016, Animasyon 
  Türkçe Altyazı
  Buz Devri Dev Yumurta izle, 2016 yapımı çocuk Animasyon film, imdb 5.9 Ricardo Curtis ve Paul Stodolny tarafından yönetmenliği üstlenilen, seri film Buz Devri Dev Yumurta Konusu; Meşe Palamudunun peşinde olan sevimli, şanssız sincaptan oluşan bir fragman ile sizlerin karşısına çıkıyor. Bütün uğraşlarına rağmen bir türlü yakalayamadığı palamuda bakalım bu sefer kavuşabilecek midir? Sid bu sefer de dinozorların yumurtalarına bakıcılık yapmak için eğitim almaya karar verir. Yumurtalarına bakamayan hayvanlardan onları alır ve kuluçkaya yatar, arkadaşları onu pek desteklemez ama o bu işte kararlıdır. Kahramanlarımızın yeni maceraları sizleri bekliyor. Tavsiye filmler izle Buz Devri Dev Yumurta Seslendirenler; Ray Romano, Denis Leary, John Leguizamo, Queen Latifah, Josh Peck… Ice Age The Great Egg-Scapade izle
  • 2016
  • 1080P
  • IMDb 5.9
  • 432
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.