Seann William Scott

 1. Dediğimi Yap Yaptığımı Yapma izle
  Tüm Bilgiler
  Dediğimi Yap Yaptığımı Yapma izle Komedi, Tavsiye Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Dediğimi Yap, Yaptığımı Yapma izle, Komedi türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda David Wain oturmaktadır. 22 Ekim 2008 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 6,8 olarak belirlenmiştir.Dediğimi Yap, Yaptığımı Yapma Oyuncu Kadrosu; Paul Rudd, Seann William Scott, Bobb’e J. Thompson, Christopher Mintz Plasse, Elizhabeth Banks, Jane Lynch, David Wain, Ken Jeong, Ken Marino, A. D. Miles, Kerri Kenney Silver, Carly Craig, Alexandra Stamler, Joe Lo Truglio, Nicole Randall Johnson, Matt Walsh, Jessica Morris, Amanda Righetti, Amanda Righetti, Vincent Martella, Nate Hartley. Komedi filmi izle.Dediğimi Yap, Yaptığımı Yapma Konusu; Satış temsilciliği yapan Dany ve Wheeler, bir enerji içeceği firmasının kamyonunu tahrip eder tutuklanmalarının sonrasında mahkeme onlara iki yol sunacaktır. Hapse girmek ya da eğitim programında 150 saat geçirmek. Çocuklarla geçen ilk 24 saatin üstünden hapiste yatmanın daha da iyi bir fikir olduğunu düşünmeye başlamıştır bile. Unutulmaz film izle.Dediğimi Yap, Yaptığımı Yapma izle.
  • 2008
  • 1080P
  • IMDb 6.8
  • 23
  • 0
  Buz Devri 2 izle
  Tüm Bilgiler
  Buz Devri 2 izle Animasyon, Çocuk Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Buz Devri 2 izle, 2006 yapımı çocuk Animasyon film türü komedi, imdb 6.8 Carlos Saldanha tarafından yönetmenliği üstlenilen, Nickelodeon Çocukların Seçimi Favori Animasyon Seslendirme Ödülüne layık görülmüş, serinin devam filmidir.Buz Devri 2 Konusu; Mamut Manny artık yalnızlıktan sıkılmış ve kendi familyasından biri ile yuva kurmak isterken, nesli tükenmiş olup tek kalan Ellie mamutu ile tanışır ama o kendini opossum sanmaktadır bu yüzden sürekli çatışırlar. Buzulun diğer tarafına geçme yarışına artık Ellie’de katılmıştır. Sed ve sakar, patavatsız halleri, Scrat’ın meşe palamudunu yakalamak için verdiği çaba, izlerken bizleri yine güldürecektir. Tavsiye filmler izle Buz Devri 2 Seslendirenler; Denis Leary, Ray Romano, Jonh Leguizamo, Josh Peck, Queen Latifah… Ice Age izle
  • 2006
  • 1080P
  • IMDb 6.8
  • 125
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.