Scott Eastwood

 1. Para Kamyonu izle
  Tüm Bilgiler
  Para Kamyonu izle 2021, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  Para Kamyonu izle, Aksiyon/Gerilim türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Guy Ritchie oturmaktadır. 4 Mart 2021 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 7,4 olarak belirlenmiştir.Para Kamyonu Oyuncu Kadrosu; Jason Statham, Scott Eastwood, Post Malone, Josh Hartnet, Niamh Algar, Holt McCallany, Jeffrey Donovan, Darrel D’Silva, Laz Alsonso, Lyne Renee, Montana Manning, Babs Olusanmokun, Alessandro Bablola, Eddie Marsan, Tadhg Murphy, Martin Bratanov, Jason Wong, Rebecca Calder, Alex Fems. Imdb 7 ve üzeri filmler izle.Para Kamyonu Konusu; Saklı bir geçmişe sahip olan H, her hafta milyonlarca dolar taşıma işinde çalışan bir zırhlı araç şirketinde özel güvenlik görevlisi olarak işe alınır. Olağanüstü yetenekleriyle tüm soygun girişimlerini nerdeyse tek başına önüne geçen h tüm dikkatleri üzerine çekmeye başlar. Kimsenin onun hakkında hiç ama hiçbir şey bilmediği soyguncuların resmen kabusu haline gelen adam, ona en büyük kaybı yaşatan hırsızlardan intikamını almak için mücadele verecektir. Wrath of Man izle.Para Kamyonu izle.
  • 2021
  • 1080P
  • IMDb 7.4
  • 264
  • 0
  Gran Torino izle
  Tüm Bilgiler
  Gran Torino izle Dram, İmdb 7+filmler 
  Türkçe Dublaj
  Gran Torino izle, 2008 yılı yapımı gerilim türünde, Clint Eastwood yönetmenliğindeki filmin imdb puanı 8.1 Gran Torino Konusu; Kore savaşında gazi olan yaşlı Walt Kowalsky, savaşın psikolojisini hala atlatamamış, o günleri hala hatırlayan birisidir. Walt’ın eşi vefat etmiştir o da klişeye giderek günah çıkamaya başlar. Thao adındaki genç adamla ihtiyar arasında yardımlaşma sonucu bir dostluk var. Thao ve ailesi Uzakdoğuludur, ailesiyle de yakınlaşan yaşlı adam onlar tarafından çok sevilir. Irkçı ihtiyar biraz olsun bu aile sayesinde ön yargılarını kırmıştır. Yılın en iyi filmleri arasına girmeyi başarmış, başarılı filmdir. En iyi Filmler izle Gran Torino Oyuncuları; Bee Vang, Clint Eastwoodd, John Carroll Lynch, Geraldine Hughes, Scott Eastwood… imdb top 250 izle
  • 2008
  • 1080P
  • IMDb 8.1
  • 125
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.