Rosamund Pike

 1. I Care a Lot izle
  Tüm Bilgiler
  I Care a Lot izle 2020 Filmleri, Gerilim 
  Türkçe Dublaj
  I Care A Lot izle, Komedi/Dram türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda J Blakeson oturmaktadır. 12 Eylül 2020 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 6,3 olarak belirlenmiştir.I Care A Lot Oyuncu Kadrosu; Rosamund Pike, Eiza Gonzalez, Dianne Wiest, Peter Dinklage, Chris Messina, Alicia Witt, Scoot McNairy, Gary Tanguay, Macon Blair, Isaiah Whitlock Jr., Janelle Feigley, Damian Young, Jamie Ghazarian, Lin Hultgren, Kevin McCormick, Georgia Lyman, Leah Procito, Kayla Caulfield, Celeste Olivia, Ava Gaudet, Jose Guns Alves, Elaine Victoria Grey, Arhur Hiou, Adrian M. Mompoint, Michael Malvesti, Marinko Radakovic, Kevin Fennessy, Emily Petta. 2020 film izle.I Care A Lot Konusu; Son derecede başarılı bir yasal vasi olan Marla Grayson’un hikayesi. Marla’nın kanunları kendi aralarına, müvekkillerinin ise zararına kullanılmakta üstüne kimse tanınmaz. Ancak bir gün kendisi için süper müvekkil seçildiğini düşündüğü zaman hiç olmadığı kadar yanılır. Fazla geçmeden dış görünüşünün ne kadar da yanıltıcı olabileceğini öğrenmiştir. Komedi filmi izle.I Care A Lot izle.
  • 2020
  • 1080P
  • IMDb 6.3
  • 38
  • 0
  Radyoaktif izle
  Tüm Bilgiler
  Radyoaktif izle 2019, Dram 
  Türkçe Dublaj
  Radyoaktif izle, Dram/Romantik türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Marjane Satrapi oturmaktadır. 18 Eylül 2020 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 6,2 olarak belirlenmiştir.Radyoaktif Oyuncu Kadrosu; Rosamund Pike, Sam Riley, Anya Taylor Joy, Aneurin Barnard, Simon Russell Beale, Katherine Parkinson, Sian Brooke, Mirjam Novak, Drew Jacoby, Jonathan Aris, Demetri Goritsas, Harriet Turnbull, Ralph Berkin, Corey Johnson, Tim Woodward, Georgina Rich, Dora Köves, Elise Alexandre, Faye Bradbrook, Indica Watson, Michael Gould, Paul Abertson. Radioactive izle.Radyoaktif Konusu; Marie Curie henüz gençken 1893’de tıpkı kendisi gibi bilim adamı olan Pierre Curie ile tanışır. Evlenip iki kız evladı çift, 1903’te radyumu keşfeder beraber Nobel ödülü kazanır. Bilimin sonu tamamen değişir. Eşinin vefatından sonra araştırmalara devam eden Marie, diğer ünlü bilim insanı Paul Langevin ile birlikteliği skandal yaratır. Fakat kızın bilime olan bağlılığı ve kainatı değiştiren araştırmalarla beraber gelen sorumluluk tüm olayları çözecektir. 2020 film izle.Radyoaktif izle.
  • 2019
  • 1080P
  • IMDb 6.2
  • 56
  • 0
  Aşk Dersi izle
  Tüm Bilgiler
  Aşk Dersi izle Dram, İmdb 7+filmler 
  Türkçe Dublaj
  Aşk Dersi izle, 2009 yılı yapımı romantik film, IMDB 7.3 alan Lone Scherfig tarafından yönetmenliği üstlenilen, Nick Hornby tarafından yazılan Lynn Barber isimli gazetecinin hayatını anlattığı eserden uyarlanmıştır. Bir çok dalda ödüller almıştır, BAFTA en iyi kadın oyuncu, Bağımsız Ruh en iyi yabancı film ödülü gibi daha çok dalda başarı sağlamıştır.Aşk Dersi Konusu; Jenny henüz ergenlik çağlarında, kadınlığa adımını atmamış körpe genç kızdır. Başarılı öğrenci olan kız bir gün okul çıkışında yağmurun onu sırılsıklam ettiği günde, bir arabanın durup ona yardım etmesiyle David adındaki olgun 30 yaşlarını geçmiş adamla tanışır. İkisi de birbirinden inanılmaz etkilenmişlerdir. Bu aşkın yasak olduğunu aralarındaki yaş farkının kendileri de farkındadır ama kalplerine söz geçiremezler. Alışık olmadık aşkın hikayesine hazır mısınız? Aşk Dersi filmi izle Aşk Dersi Oyuncuları; Peter Sarsgaard, Carey Mulligan, Alfred Molina, Cara Semour, Dominic Cooper… An Education izle, IMDB top 250 izle
  • 2009
  • 1080P
  • IMDb 7.3
  • 232
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.