Ron Perlman

 1. Blade 2 izle
  Tüm Bilgiler
  Blade 2 izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
  Türkçe Dublaj
  Bıçağın iki yüzü 2 izle, Aksiyon/Korku türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Guilemo Del Toro oturmaktadır. 23 Ağustos 2002 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 6,7 olarak belirlenmiştir.Bıçağın iki yüzü 2 Oyuncu Kadrosu; Wesley Snipes, Leonor Varela, Kris Kristofferson, Norman Reedus, Luke Goss, Ron Perlman, Donnie Yen, Matt Schulze, Danny John Jules, Thomas Kretschmann, Tony Curran, Karel Roden, Marit Velle Kile, Santiago Segura, Daz Crawford, Marek Vasut, Samuel Le, Lennox Brown. Serinin devam filmi Blade izle.Bıçağın iki yüzü Konusu; Şam şeytanı, ecinni vampirler ile Gulyabani karanlıkta gezmektedir. Onların arasında dolaşan Reaper ise en tehlikeli olan kan emici. Kendisi kan emiciler camiasında bile nam salmış korkunç bir vampirdir. Fakat yarı insan yarı vampir olan Blade’de bu durumun ve tehlikenin oldukça farkındadır. Fakat bu sefer tek değil, Whistler ve Scud isimli yardımcısını da yanına alarak dehşeti engellemeye çalışır. Korku filmi izle.Bıçağın iki yüzü 2 izle.
  • 2002
  • 1080P
  • IMDb 6.7
  • 66
  • 0
  Canavar Avcısı izle
  Tüm Bilgiler
  Canavar Avcısı izle 2020 Filmleri, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  Canavar Avcısı izle, Aksiyon/Fantastik türde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Paul W .S. Anderson oturmaktadır. 3 Aralık 2020 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 5,3 olarak belirlenmiştir. Monster Hunter izle.Canavar Avcısı Oyuncu Kadorsu; Milla Jovovich, Tony Jaa, Ron Perlman, Meagan Good, Diego Boneta, T.I., MC Jin, Josh Helman, Hirona Yamazaki, Jannik Schümann, Aaron Beelner, Nanda Costa, Schelaine Bennett, Nic Rasenti.Canavar Avcısı Konusu; Artemis adında Birleşmiş Milletler askeri grubunun üyelerinden birisidir. Kendisi grupta Kadın liderdir. Kadın günlerden bir gün esrarengiz portaldan geçerek farklı boyuta ulaşıyor. Neye uğradığını şaşırıyor ve geldiği bu tarif edilemez yerde, canavarların istilası altında olan, oldukça muhatara gezegen olduğunu gören başrol, görevi bu yaratıkları ortadan kaldırmak yok etmeye çalışan yürekli Hunter’la tanışıyor. İkili, yaratıkların da portaldan geçip dünyamıza saldırmalarını engellemek için güçlerini bileştirip neredeyse tüm insanlığın hayatlarını belirleyecek olan bir savaş başlıyor.Canavar Avcısı izle. Türkçe Dublaj izle.
  • 2020
  • 1080P
  • IMDb 5.3
  • 96
  • 0
  Sürücü izle
  Tüm Bilgiler
  Sürücü izle 2011, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  Sürücü Filmi izle, 2011 yapımı Nicolas Winding Refn tarafından yönetilen, James Sallis tarafından yazılan romandan beyaz perdeye uyarlanmıştır. Bir çok dalda ödüle layık görülmüştür, Cannes Film Festivali En İyi Yönetmen, Film Eleştirmenleri En İyi Aksiyon, Nastro d’Argento for Best Extraeuropean Film Ödülü gibi… Imdb puanı 7.8Sürücü Filmi Konusu; Asıl mesleği dublörlük olan karizmatik ve cesur adamın iyi bildiği şey araba sürmektir, geceleri aracıyla soygunlara katılan, tehlikeli yaşam tarzı süren adamın hayatı komşusu olan genç kadının hapishanede ki kocasına yardım etmesini istemesiyle değişir. Zaten tehlikeli yaşamı varken, bir de bu olay onu daha da kötü yapmıştır, artık kendi canı dışında Irane ve oğlunun canı da risklidir, tek iyi bildiği şeyi araba sürmeyi yaparak kurtulması gerekir. Sürücü Filmi Türkçe Dublaj izle Sürücü Filmi Oyuncuları; Carey Mulligan, Ryan Gosling, Bryan Cranston, Ron Perlman, Christina Hendricks… Drive izle, imdb top 250 izle
  • 2011
  • 1080P
  • IMDb 7.8
  • 332
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.