Ralph Fiennes

 1. Büyük Budapeşte Oteli izle
  Tüm Bilgiler
  Büyük Budapeşte Oteli izle İmdb 7+filmler, imdb top 250 
  Türkçe Dublaj
  Büyük Budapeşte Oteli izle, Komedi/Suç türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Wes Anderson oturmaktadır. 11 Nisan 2014 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 8,1 olarak belirlenmiştir.Büyük Budapeşte Oteli Oyuncu Kadrosu; Ralph Fiennes, Saoirse Ronan, Adrien Brody, Tilda Swinton, Edward Norton, Bill Murray, Willem Dafoe, Jeff Goldblum, Jason Schwartzman, Jude Law, Tony Revolori, Owen Wilson, F. Murray Abraham, Harvey Keitel, Mathieu Amalric, Tom Wilkinson. Imdb 8 ve üzeri filmler izle.Büyük Budapeşte Oteli Konusu; Gustave H. Otellin işleyişini çok iyi bir profesyonellikle idare eden, müşterilerini dahi en ince ayrıntılarına kadar bilen konsiyerj görevlisidir. Bir gün otele bellboy ve komi olarak Zero Mustfa isimli genç adam gelir kısa sürede arkadaş olurlar. İkili birbirlerinin sırdaşı olurken yaşadıkları kentte riskli savaşa doğru sürüklenmektedirler. Bu sırada Gustave’ın oldukça yaşlı sevgilisi Mademe D. Esrarengiz şekilde ölür, ikili Madame D.’ye son veda için yola koyulurlar. Komedi filmi izle.Büyük Budapeşte Oteli izle.
  • 2014
  • 1080P
  • IMDb 8.1
  • 41
  • 0
  Beyaz Karga izle
  Tüm Bilgiler
  Beyaz Karga izle 2018, Dram 
  Türkçe Dublaj
  Beyaz Karga izle, Biyografi/Dram türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Ralph Fiennes oturmaktadır. 22 Mart 2019 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 6,6 olarak belirlenmiştir.Beyaz Karga Oyuncu Kadrosu; Oleg Ivenko, Ralph Fiennes, Adele Exarchopoulos, Sergey Polunin, Louis Hofmann, Çulpan Hamatova, Oliver Rabourdin, Raphael Personnaz, Calypso Valois, Zach Avery, Aleksey Morozov, Mar Sodupe, Ravshana Kurkova, Yves Heck, Anastasiya Meskova, Nebojsa Dugalic. Dram filmi izle.Konusu; Rudolf Nureyev’e, Oleg Ivenko hayat veren filmde Sibirya’da bir trende doğan Rudolf Nureyev’in, gençlik yıllarından okul hayatına, batılı sanatçılarla olan samimiliklerinden KGB ile yaşam sürdüğü kedi fare oyununa değiniliyor. Julie Kavanagh’ın romanında sinema perdeye uyarlanan yapımda Dramla yoğrulmuş biyografi tarzında film.Beyaz Karga izle.
  • 2018
  • 1080P
  • IMDb 6.6
  • 58
  • 0
  Harry Potter ve Ölüm Yadigarları 2 izle
  Tüm Bilgiler
  Harry Potter ve Ölüm Yadigarları 2 izle 2011, Çocuk Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2 izle, Fantastik/Fantezi türünde yapım. Yönetmen koltuğunda David Yates oturmaktadır. 13 Temmuz 2011’de vizyona giren filmin Imdb puanı 8,1 olarak belirlenmiştir.Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2 Oyuncu Kadrosu; Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Raplh Fiennes, Michael Gambon, Bonnie Wright, Jim Broadbent, Helena Bonham Carter, Brendan Gleeson, Alan Rickman, Robbie Coltrane, Jessie Cave, Stanislav Yanevski, Tom Felton, Timothy Spall. Serinin devamı ödüllü film izle.Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2 Konusu; Lord Voldemort’un ruhunun bazı parçalarını ortaya çıkartıp yok eden Harry, Ron ile Hermione, Dumledore’un onlara verdiği görevi bitirmek için arayışlarına devam ederken Ölüm Yiyenler’le büyük mücadeleye gireceklerdir. Voldemort artık fazlasıyla güçlenmiş olsa da, hem Lord’dan kaçmak hem de onları alt edip Hortkuluklar’ı da yok etmek zorunda kalacak grup, onların sırlarını öğrenmek için her şeyi yapacaklardır. 7 üzeri film izle.Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2 izle.
  • 2011
  • 1080P
  • IMDb 8.1
  • 111
  • 0
  Harry Potter 5 Zümrüdüanka Yoldaşlığı izle
  Tüm Bilgiler
  Harry Potter 5 Zümrüdüanka Yoldaşlığı izle Çocuk Filmleri, Efsane Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı izle, Fantastik/Macera türünde yapım. Yönetmen koltuğunda David Yates oturmaktadır. 10 Ağustos 2007 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 7,5 olarak belirlenmiştir.Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı Oyuncu Kadrosu; Daniel Radcliffe, Emma Watson, Robert Pattinson, Rupert Grint, Michael Gambon, Helena Bonham Carter, Brendan Gleeson, Alan Rickman, Robbie Coltrane, Stanislav Yanevski, Tom Felton, Timothy Spall, Maggie Smith, Fiona Shaw, Richard Griffiths, Warwick Davis, David Thewlis. Serinin devamı ödüllü film izle.Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı Konusu; Privet Drive’da tek geçen yazın sonrasında genç, Hogwarts’a döner. Öğrenciler ile ailesinde bazıları, Voldemort’un cidden geri döndüğüne genç ile Dumbledore’a inanmaktadır. Sihir Bakanı duruma inanmadığı için önlemleri almaz. Bu yüzden tüm büyücüler tehdit altındadırlar. Sihir Bakanlığı biraz zaman geçtikten sonra olayları düzenlemek için gönderilen Dolores Umbridge, düzeni bozmuştur. Bu olaylarla gencin okulda zorlu yılı başlamıştır. 7 üzeri ödüllü film izle.Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı izle.
  • 2007
  • 1080P
  • IMDb 7.5
  • 86
  • 0
  The Dig izle
  Tüm Bilgiler
  The Dig izle 2021, Dram 
  Türkçe Dublaj
  The Dig izle, Dram/Tarih türünde yapım. Filmin Yönetmen koltuğunda Simon Stone oturmaktadır. 14 Ocak 2021 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 7,3 olarak belirlenmiştir.The Dig Oyuncu Kadrosu; Lily James, Carey Mulligan, Ralph Fiennes, Johnny Flynn, Ben Chaplin, Archie Barnes, Monica Dolan, Ken Stott, Arsher Ali, Danny Webb, Robert Wilfort, Grant Crookes, Eileen Davies, Joe Hurst, Jane Fowler, Ellie Piercy, Chloe Stannage, James Dryden, Paul O’Kelly. 7 üzeri puanlı film izle.The Dig Konusu; Callahan, cinayet işledikten sonra 15 sene boyunca hapiste kalır, evladının cesedini aramak için devamlı kazı çalışmaları yapan talihsiz babayı bulmak ister, tekrar döner. Fakat işlenen korkunç cinayeti ve de o geceye dair hiçbir şey hatırlamayan adam, bu olay yüzünden vicdan azabından ölmek üzeredir. Biraz olsun kendini iyi hissetmek vicdanını biraz rahatlatmak için babaya nasıl yardımcı olacağını düşünür ve bilmediği kazı çalışmalarında ona yardımcı olmak ister. Beraber cesedi araştırmaya başlarlar. Dram filmi izle.The Dig izle.
  • 2021
  • 1080P
  • IMDb 7.3
  • 92
  • 0
  İngiliz Hasta izle
  Tüm Bilgiler
  İngiliz Hasta izle 2000 Öncesi Filmler, Dram 
  Türkçe Dublaj
  İngiliz Hasta izle, 1996 yapımı savaş içeren romantik türdeki Anthony Minghella tarafından yönetilen, roman uyarlaması filmdir. Uyarlandığı roman, Michael Ondaatje eserinden beyaz perdeye uyarlanmıştır. İmdb 7.4 almış ödüllü filmdir. En İyi Film Oscar’ı, En İyi Yönetmen Oscar’ı gibi daha birbirinden farklı dallarda ödüller almıştır.İngiliz Hasta Konusu; İkinci Dünya savaşına katılan Almasy adındaki asker ağır yaralanmıştır. Savaş yerinde askerlere bakan kadın hemşire Hana ona yardımcı olur, vücudundaki yaraları iyileştirmek için adama elinden geldiğince, şefkatle yaklaşır, ona ilgi gösterir. Zamanla Hana, hastası olan adama duyduğu şefkat yerini farklı duygulara bırakır. Bu durumu fark eden asker için de durum aynıdır. Saf, karşılıksız ve gerçek aşkı, İki insanın birbirine duyduğu masum naşkı konu alan, başarılı ve Oscar’lı film. İngiliz Hasta Altyazılı izle, Unutulmaz Filmler izle İngiliz Hasta Oyuncuları; Juliette Binoche, Ralph Fiennes, Kristin Scott Thomas, Willem Dafoe… The English Patient izle
  • 1996
  • 1080P
  • IMDb 7.4
  • 162
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.