Nick Searcy

 1. Kazanma Sanatı izle
  Tüm Bilgiler
  Kazanma Sanatı izle 2011, Dram 
  Türkçe Dublaj
  Kazanma Sanatı izle, Spor/Drama türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Bennett Miller oturmaktadır. 9 Aralık 2011 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 7,6 olarak belirlenmiştir. Birçok dalda ödül kazanmıştır.Aldığı Ödüller; ABD Ulusal Eleştirmenleri Derneği En İyi Erkek Oyuncu Ödülü, AFI Yılın Filmleri..Kazanma Sanatı Oyuncu Kadrosu; Brad Pitt, Jonah Hill, Philip Seymour Hoffman, Chris Pratt, Robin Wright, Stephen Bishop, Kerris Dorsey, Tammy Blanchard, Brent Jennings, Glen Morshower, Ken Medlock, Reed Diamond, Jack McGee, Casey Bond, Nick Searcy. Ödüllü film izle. Kazanma Sanatı Konusu;”Oakland A” beysbol kulübünün başındaki önemli isim olan Billy Beane, oldukça kısıtlı bir bütçe ile resmen hiçten var ederek zengin kulüplere meydan okuyor. Ancak bunu yaparken de beysbol sporunun temel inançlarını baştan aşağıya sarsıyor. Onun yöntemleri kabul etmese de, hatta delilik diye nitelendirilse de, Beane inancını ve hırsını yitirmeden bildiği yönde ilerleme kaydetmeye devam ediyor. 7 üzeri puanlı film izle.Kazanma Sanatı izle.
  • 2011
  • 1080P
  • IMDb 7.6
  • 47
  • 0
  Suyun Sesi izle
  Tüm Bilgiler
  Suyun Sesi izle 2017, Dram 
  Türkçe Dublaj
  Suyun Sesi izle, Dram/Gerilim türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Guillermo del Toro oturmaktadır. 18 Ocak 2018 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 7,3 olarak belirlenmiştir. Birçok dalda ödül almıştır.Aldığı Ödüller; En İyi Yönetmen Oscar’ı, BAFTA Yapım Tasarımı Ödülü..Suyun Sesi Oyuncu Kadrosu; Sally Hawkins, Doug Jones, Michael Shannon, Octivia Spencer, Richard Jenkins, Lauren Lee Smith. Ödüllü film izle.Suyun Sesi Konusu; Soğuk savaş zamanın Amerika’sında yaşayan Elisa yalnız kızdır. Sessiz, rutin hayat süren Elisa, gizli ve yüksek güvenlikli bir devlet laboratuvarında temizlikçi olarak çalışmaktadır. Fakat günün birinde kızın yaşamı, iş dostu Zelda ile devletin yaptığı oldukça gizli deneyi keşfetmesiyle değişmiştir. Suda hapsedilen insansı bir yaratığın acımasız deneyde kullanıldığını fark eden genç kız, onunla iletişim kurmaya başlar. Aynı dili bilmeyen, aynı hayata sahip olmayan, hatta genleri bile olmayan ikili, aralarında kurdukları tarifsiz bağ ile birbirlerini yaşamlarını değiştireceklerdir. 7 üzeri film izle.Suyun Sesi izle.
  • 2017
  • 1080P
  • IMDb 7.3
  • 68
  • 0
  Son Şarkı izle
  Tüm Bilgiler
  Son Şarkı izle Dram, İmdb 7+filmler 
  Türkçe Dublaj
  Son Şarkı izle, 2010 yılında, Julie Anne Robinson tarafından yönetilen, Nicholas Sparks ile Jeff Van Wie tarafından birlikte yazılan senaryosuyla romantik Amerikan filmidir. Roman uyarlamasıdır, Imdb puanı 7.3 Son Şarkı Konusu; Eşiyle şiddetli geçimsizlik nedeniyle ayrılan Steve ergenlik çağındaki kızı ve küçük oğluyla yaz tatili geçirir. Jonajla araları iyi olsa da kızı ile sorunlar yaşamaktadır, bunun için çabalayan, onunla iletişim kurmaya çalışan baba bunu bir türlü başaramaz. Adamsa çareyi onun ilk aşkına sığınmakta bulur, bakalım bu yöntemle aralarını düzeltip onunla yeniden eskisi gibi olabilecek mi? imdb 7 üstü film izle Son Şarkı Oyuncuları; Liam Hemsworth, Miley Cyrus, Bobby Coleman, Greg Kinnear, Kelly Preston, Carly Chaikin, Hallock Beals… The Last Song izle
  • 2010
  • 1080P
  • IMDb 7.3
  • 196
  • 0
  Cast Away izle
  Tüm Bilgiler
  Cast Away izle 2000 Öncesi Filmler, Dram 
  Türkçe Dublaj
  Cast Away izle, 2000 macera türünde Robert Zemeckis tarafından yönetilmiştir. Bir çok dalda ödül almış ve aday gösterilmiştir, Altın Küre Drama Dalında En İyi Erkek Sinema Oyuncusu, Favori Yardımcı Kadın Oyuncu Dalında Blockbuster Entertainment, Bogey Award in Gold Öülü… Imdb 7.8 Cast Away Konusu; Chuck adındaki adam, Kelly adındaki kadınla uzun süreli ilişkileri olan mutlu adamdır, ama yoğun iş programı onu biraz yormaktadır, yine bir akşam iş için gittiği yerde arızalanan uçakta tek başına adaya savrulmuştur. Uyandığında gözlerini insanların olmadığı ıssız adada açan Chuck ne yapacağını bilemez, günlerce oradan kurtulmanın bin bir türlü yolunu arar. Ne yapsa bşaramayan talihsiz adam artık ümidini keşmiştir, artık tek derdi hayatta kalmaya çalışıyor olmaktır. Bakalım Chuckk kurtulup eski hayatına kavuşacak mıdır? En iyi filter izle, Cast Away izle Türkçe Cast Away Oyuncuları; Tom Hanks, Nick Searcy, Helen Hunt, Lari White, Paul Sanchez... Yeni Hayat izle
  • 2000
  • 1080P
  • IMDb 7.8
  • 1.848
  • 1
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.