Neve Campbell

 1. Yıkılmaz Kale izle
  Tüm Bilgiler
  Yıkılmaz Kale izle 2019, Dram 
  Türkçe Dublaj
  Castle in the Ground izle, Dram türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Joey Klein oturmaktadır. 15 Mayıs 2020 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 5,2 olarak belirlenmiştir.Castle in the Ground Oyuncu Kadrosu; Alex Wolff, Neve Campbell, Imogen Poots, Keir Gilchrist, Star Slade, Tom Cullen Kiowa Gordon, Marie Josee Dionne, Kadrolsha Ona Carole, Annastasia Boston, Liam Siebolt. 2020 film izle.Konusu; Ana, genç bir kızdır, annesinin ani ölümüyle büyük yıkıma uğrar. Bu zamanda Ana, karizmatik çekici olduğu kadar sorunlu olan Henry isminde komşusu ile yakın dost olurlar. Yaşadıkları kentte uyuşturucu madde kullanımı gün geçtikçe giderek artmaktadır ve genç kız, Henry ile yakınlaştıkça kendisini bağımlılık ve şiddet içeren bir dünyanın içerisinde bulur. Castle in the Ground izle.
  • 2019
  • 1080P
  • IMDb 5.2
  • 123
  • 0
  Nereden Çıktı Bu Yeğen izle
  Tüm Bilgiler
  Nereden Çıktı Bu Yeğen izle 2018, Dram 
  Türkçe Dublaj
  Nereden Çıktı Bu Yeğen izle, 2018 yılında Frank Coraci tarafından yönetilen, Will Reichel’in senaristliğini üstlendiği dram filmidir. Imdb puanı 5.1 Nereden Çıktı Bu Yeğen Konusu; Ünlü radyo sunucusu Daniel, herkesin hayran duyduğu birisidir, zengin, lüks yaşam süren adamın evinde hizmetçileri vardır, yalnız yaşamını sürdürmektedir. Bir gün hiç de müsait olmadığı zaman da odaya küçük bir kız çocuğu dalar, buna çok sinirlenen Daniel onun kim olduğunu sorduğunda yeğeni olduğunu öğrenince kısa şaşkınlık yaşar ama onu kabul etmez. Rehabilitasyon merkezinde kalan kız tekrar oraya dönmek istemediği söylese de adamı ikna edemez, onu medyaya yeğenini kovmak haberi yapmakla tehdit ettiğinde ise mecbur durumu kabul eder. Zamanla güzel dostluk kuran ikiliyi izleyeceksiniz. Nereden Çıktı Bu Yeğen izleNereden Çıktı Bu Yeğen Oyuncuları; Steve Coogan, Neva Campbell, Taylor Russell, Pico Alexander, Griffin Newman, Tina Benko, John Rothman, Skylar Astin… Hot Air izle, Türkçe Dublaj izle
  • 2018
  • 1080P
  • IMDb 5.1
  • 71
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.