Neal Huff

 1. Spotlight izle
  Tüm Bilgiler
  Spotlight izle Dram, Efsane Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Spotlight izle, Dram/Tarihi Kurgu türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Tom McCarthy oturmaktadır. 7 Ocak 2016 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 8,1 olarak belirlenmiştir. Birçok dalda ödül almıştır.Aldığı Ödüller; Yapım Eleştirmenleri En İyi Oyuncu Kadrosu Ödülü, Özgün Senaryo Oscar’ı..Spotlight Oyuncu Kadrosu; Mark Ruffalo, Rachel McAdams, Michael Keaton, Liev Schreiber, Stanley Tucci, Brian d’Arcy James, John Slattery, Billy Crudup, Jamey Sheridan, Neal Huff, Martin Baron, Gene Amoroso, Len Cariou. Ödüllü film izle.Spotlight Konusu; Gazetenin yazarlarından oluşan takımı, Katolik Kilisesi’ndeki taciz iddialarıyla ilgili eski defterleri ortaya çıkarır. 1 yıllık araştırmaları sonucunda, Boston’ın üst düzey dini, yasal ve idari birliğine ait on yıllarca saklanan gerçeklere odaklanır. Yeni atanan genel yönetmeni Marty Baron 2001 yazında Globe’un üstüne geçmek için Miami’den geldiğinde, takımın 30 sene boyunca destelerce çocuğa cinsel istismarda bulunmakla suçlanan yerel bir rahip hakkında bir makaleyi takip için görevlendirir. İmdb top 250 izle Spotlight izle.
  • 2015
  • 1080P
  • IMDb 8.1
  • 115
  • 0
  Parçalanmış izle
  Tüm Bilgiler
  Parçalanmış izle 2016, Efsane Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Parçalanmış izle, 2016 yapımı Psikolojik Gerilim türündeki yapıt, IMDB 7.3 M. Night Shyamalan tarafından yönetilen çok dalda adaylığını koymuş ödüllü filmdir. Empire en iyi korku filmi, Bandung Film Festivali ithal Film ödülü…Parçalanmış Konusu; Kevin, psikolojisi yerinde olmayan bunun üzerine yardım gören, bir çok kişiliği olan adamdır. Bir gün 3 kız kardeşi kaçıran genç adam onları yaşadığı o ıssız yere götürür, önceleri onlara zarar vermez sadece farklı büründüğü karakterleri tek tek açığa çıkarır, kızlar bu akıl sağlığından şüphe ettikleri adamın elinden kurtulmak için plan yaparlar, adamınsa derdi para değildir… IMDB 7 üstü filmler izle Parçalanmış Oyuncuları; James McAvoy, Jessica Sula, Bruce Willis, Anya Taylor- Joy, Haley Lu Richardson… Split izle
  • 2016
  • 1080P
  • IMDb 7.3
  • 114
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.