Michael Panes

 1. Düşler Bahçesi izle
  Tüm Bilgiler
  Düşler Bahçesi izle 2011, Dram 
  Türkçe Dublaj
  Düşler Bahçesi izle, Çocuk/Dram türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Cameron Crowe oturmaktadır. 20 Ocak 2012 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 7,1 olarak belirlenmiştir.Düşler Bahçesi Oyuncu Kadrosu; Matt Damon, Scarlett Johansson, Elle Fanning, Colin Ford, Maggie Elizbeth Jones, Thomas Haden Church, Patrick Fugit, John Michael Higgins, Angus Macfadyen, J. B. Smoove, Stephanie Szostak, Carla Gallo, Peter Riegert,. Imdb 7 üzeri Dram filmleri izle.Düşler Bahçesi Konusu; Eşi vefat ettikten sonra iki çocuğunu yalnız büyütmek zorunda kalan Benjamin beraber yaşadıkları şehirden uzakta, doğayla iç içe yaşam sürmek için, yeni sayfa açmak ister. Ancak taşınmak için seçtikleri, beğendikleri ev aslında hayvanat bahçesidir. Başta çok garipseseler de, bu eve taşınmaya ve terk edilen hayvanat bahçesini tekrar canlandırma kararı verirler. Bu hem manevi hem maddi açıdan biraz zorlu iş olsa da bir o kadar da huzurlu ve tutkulu bir macera olacaktır. We Bought A Zoo Türkçe Dublaj izle.Düşler Bahçesi izle.
  • 2011
  • 1080P
  • IMDb 7.1
  • 30
  • 0
  Nereden Çıktı Bu Yeğen izle
  Tüm Bilgiler
  Nereden Çıktı Bu Yeğen izle 2018, Dram 
  Türkçe Dublaj
  Nereden Çıktı Bu Yeğen izle, 2018 yılında Frank Coraci tarafından yönetilen, Will Reichel’in senaristliğini üstlendiği dram filmidir. Imdb puanı 5.1 Nereden Çıktı Bu Yeğen Konusu; Ünlü radyo sunucusu Daniel, herkesin hayran duyduğu birisidir, zengin, lüks yaşam süren adamın evinde hizmetçileri vardır, yalnız yaşamını sürdürmektedir. Bir gün hiç de müsait olmadığı zaman da odaya küçük bir kız çocuğu dalar, buna çok sinirlenen Daniel onun kim olduğunu sorduğunda yeğeni olduğunu öğrenince kısa şaşkınlık yaşar ama onu kabul etmez. Rehabilitasyon merkezinde kalan kız tekrar oraya dönmek istemediği söylese de adamı ikna edemez, onu medyaya yeğenini kovmak haberi yapmakla tehdit ettiğinde ise mecbur durumu kabul eder. Zamanla güzel dostluk kuran ikiliyi izleyeceksiniz. Nereden Çıktı Bu Yeğen izleNereden Çıktı Bu Yeğen Oyuncuları; Steve Coogan, Neva Campbell, Taylor Russell, Pico Alexander, Griffin Newman, Tina Benko, John Rothman, Skylar Astin… Hot Air izle, Türkçe Dublaj izle
  • 2018
  • 1080P
  • IMDb 5.1
  • 47
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.