Matt Walsh

 1. Dediğimi Yap Yaptığımı Yapma izle
  Tüm Bilgiler
  Dediğimi Yap Yaptığımı Yapma izle Komedi, Tavsiye Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Dediğimi Yap, Yaptığımı Yapma izle, Komedi türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda David Wain oturmaktadır. 22 Ekim 2008 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 6,8 olarak belirlenmiştir.Dediğimi Yap, Yaptığımı Yapma Oyuncu Kadrosu; Paul Rudd, Seann William Scott, Bobb’e J. Thompson, Christopher Mintz Plasse, Elizhabeth Banks, Jane Lynch, David Wain, Ken Jeong, Ken Marino, A. D. Miles, Kerri Kenney Silver, Carly Craig, Alexandra Stamler, Joe Lo Truglio, Nicole Randall Johnson, Matt Walsh, Jessica Morris, Amanda Righetti, Amanda Righetti, Vincent Martella, Nate Hartley. Komedi filmi izle.Dediğimi Yap, Yaptığımı Yapma Konusu; Satış temsilciliği yapan Dany ve Wheeler, bir enerji içeceği firmasının kamyonunu tahrip eder tutuklanmalarının sonrasında mahkeme onlara iki yol sunacaktır. Hapse girmek ya da eğitim programında 150 saat geçirmek. Çocuklarla geçen ilk 24 saatin üstünden hapiste yatmanın daha da iyi bir fikir olduğunu düşünmeye başlamıştır bile. Unutulmaz film izle.Dediğimi Yap, Yaptığımı Yapma izle.
  • 2008
  • 1080P
  • IMDb 6.8
  • 21
  • 0
  Ayı Teddy 1 izle
  Tüm Bilgiler
  Ayı Teddy 1 izle 2012, Komedi 
  Türkçe Dublaj
  Ayı Teddy 1 izle, 2012 yapımı komedi türü film, Seth MacFarlane tarafından yönetilen imdb 6.9 olan yetişkinler için yapılmış Fantastik, çizgi film tadındadır.Ayı Teddy 1 Konusu; John adındaki küçük çocuk, Ted isimli en sevdiği oyuncak ayısının onunla bir arkadaşı gibi konuşmasını dilek olarak diler. Sabah kalktığında ayısı artık, istediği gibi onunla konuşan birisidir. Çocuk bu duruma çok sevinir, aradan yıllar geçer, John 30 yaşlarına gelmiş koca adam olmuştur. Ted ile aynı evde yaşarlar, her şeyi beraber yaparlar, birbirlerinden hiç ayrılmamışlardır. John’un hayatında uzun süredir Lori isimli güzel bir kadın vardır, ayıyla ikisi de birbirinden hoşlanmaz. Genç adam kız arkadaşına evlenme teklif etmek ister ama bunun için sevgilisi ve arkadaşı arasından tercih yapmak zorunda kalacaktır. Komedi izle, Fantastik filmler izle Ayı Teddy 1 Oyuncuları; Mark Malhlberg, Mila Kunis, Seth MacFarlane, Patrick Warburton, Jessica Barth… Ayı Teddy 1 izle
  • 2012
  • 1080P
  • IMDb 6.9
  • 630
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.