Matilda Lawler

 1. Block Adası’nın Gizemi izle
  Tüm Bilgiler
  Block Adası’nın Gizemi izle 2020 Filmleri, Bilim Kurgu 
  Türkçe Dublaj
  The Block Island Sound izle, Korku/Gerilim türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Matthew McManus ile Kevin McManus birlikte oturmaktadır. 28 Ağustos 2020 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 5,2 olarak belirlenmiştir.The Block Island Sound Oyuncu Kadrosu; Neville Archambault, Chris Sheffield, Matilda Lawler, Jim Cummings, Willie C. Carpenter, Ryan O’Flanagan, Heidi Niedermeyer, Robyn Payne, Ryan O, Matthew Lawler. 2020 film izle.The Block Island Sound Konusu; Uzak ada kıyılarında saklanan bir güç yerel halkın, vahşi hayatın davranışlarını garip şekilde etkilemeye başlar. Kıyı tamamen ölü balıklarla doludur, gökten kuşlar düşer orada yaşayan balıkçı Tom Lynch, açıklanmayan bayılmalar, nedensiz halüsinasyonlardan fazlasıyla sıkılmış durumdadır, bu durumlardan hemen kurtulmaya çalışır. Stresli, gergin gecenin sonrasında Tom birden anlamsız şekilde ortadan kaybolunca çocukları Audrey ve Harry, babasını aramaya başlarlar. Harry ve Audrey olanları açıklamaya çalışırken, kendilerini oldukça büyük tehlikenin içinde bulurlar. Gerilim dolu anlar başlamıştır. Korku filmi izle.The Block Island Sound izle.
  • 2020
  • 1080P
  • IMDb 5.3
  • 80
  • 0
  Flora ve Ulysses izle
  Tüm Bilgiler
  Flora ve Ulysses izle 2021, Komedi 
  Türkçe Altyazı
  Flora ve Ulysses izle, 2021 yapımı aile filmi, Lena Khan tarafından yönetilen, Brad Copeland’ın senaristliğini yaptığı, çocuklar için yazılan romandan beyaz perdeye uyarlanmıştır. Imdb 6.4 Flora ve Ulysses Konusu; Floraa adındaki küçük kız çizgi roman hastasıdır, sürekli takip eder, onun en yakın arkadaşı Ulyses adındaki sevimli sincaptır. Beraber süper ikili olan arkadaşlar çok iyi anlaşır. Kıza göre Ulyses süper güçleri olan bir kahramandır, onu bu konuda yönlendirmek ister ama maalesef küçük kızın annesi hayvanı istemiyordur, onun kalması için mücadele veren Floraa bakalım bu tatlı savaşında kazanabilecek mi? Çocuk filmleri izle Flora ve Ulysses Oyuncuları; Matida Lawler, Kate Micucci, Alyson Hannigan, Danny Pudi, Benjamin Evan Ainsworht… Aile filmleri izle
  • 2021
  • 1080P
  • IMDb 6.4
  • 193
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.