Mary Elizabeth Winstead

 1. Zor Ölüm 4 izle
  Tüm Bilgiler
  Zor Ölüm 4 izle Aksiyon, Gerilim 
  Türkçe Dublaj
  Zor Ölüm 4 izle, Aksiyon/Gerilim türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Len Wiseman oturmaktadır. 22 Haziran 2007 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 7,1 olarak belirlenmiştir.Zor Ölüm 4 Oyuncu Kadrosu; Bruce Willis, Justin Long, Timothy Olyphant, Maggie Q, Alan Rickman, Bonnie Bedelia, Reginald VelJohnson, William Atherton, Alexander Godunov, Hart Bochner, De’voreaux White, Paul Gleason, Clarence Gilyard Jr, James Shigeta, Robert Davi, Jeremy Irons, Andreas Wisniewsi, Anthony Peck, Samuel L. Jackson, Joel Plewa, Al Leong, Dennis Hayden, Lorenzo Caccialanza, Bruno Doyon, Wilhelm Von Homburg. Imdb 7 üstü Seri film izle. Zor Ölüm 4 Konusu; Eski zamanların hınzır ve tuttuğunu koparan polis dedektifi John McClane, artık eskiden tanıdığımız o uslanmaz ve tuttuğunu koparan adam değildir. Geçen yıllar onu biraz da yıpratmıştır. Tepetaklak giden özel hayatı, eşinden boşanması, neredeyse alkolik olması gibi sorunların üzerine, artık polis departmanında da çalışmaktadır. Live Free or Die Hard izle.Zor Ölüm 4 izle.
  • 2007
  • 1080P
  • IMDb 7.1
  • 50
  • 0
  Zor Ölüm 5 Ölmek İçin Güzel Bir Gün izle
  Tüm Bilgiler
  Zor Ölüm 5 Ölmek İçin Güzel Bir Gün izle Aksiyon, Gerilim 
  Türkçe Dublaj
  Zor Ölüm: Ölmek için Güzel Bir Gün izle, Aksiyon/Gerilim türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda John Moore oturmaktadır. 13 Şubat 2013 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 5,3 olarak belirlenmiştir.Zor Ölüm: Ölmek için Güzel Bir Gün Oyuncu Kadrosu; Jai Courtney, Bruce Willis, Yuliya Snigir, Sebastian Koch, Alan Rickman, Bonnie Bedelia, Reginald VelJohnson, William Atherton, Alexander Godunov, Hart Bochner, De’voreaux White, Paul Gleason, Clarence Gilyard Jr, James Shigeta, Robert Davi, Jeremy Irons, Andreas Wisniewsi, Anthony Peck. Seri film izle. Zor Ölüm: Ölmek için Güzel Bir Gün Konusu; John McClane 20 yıldan fazla New York emniyet güçlerine bağlı olarak hizmet veren terörist grupları yok etmesiyle ünlü olan polis memurudur. O yüzden de dünyanın her yanında teröristlerin düşmanıdır. Rus mafya başkanı hapisten çıktığında McClane, gideceği yeri Rusya’ya çevirir, Rus Yeraltı dünyası ile bağlantısı olan tek kişi Komorov’dur. A Good Day to Die Hard izleZor Ölüm: Ölmek için Güzel Bir Gün izle.
  • 2013
  • 1080P
  • IMDb 5.3
  • 35
  • 0
  İkizler Projesi izle
  Tüm Bilgiler
  İkizler Projesi izle 2019, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  İkizler Projesi izle, Aksiyon/Bilim Kurgu türünde yapım. Filmin Yönetmen koltuğunda Ang Lee oturmaktadır. 3 Ekim 2019 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 5,7 olarak belirlenmiştir.İkizler Projesi Oyuncu Kadrosu; Will Smith, Mary Elizabeth, Clive Owen, Benedict Wong, David Benioff, Linda Emond, Darren Lemke, Douglas Hodge, Billy Ray, Ralph Brown, Thedora Miranne, Ilia Volok, E. J. Bonilla, Victor Hugo, David Shae, Lila Banak, Tony Scott, Alexandra Szücs, Björn Freiberg, Tim Connolly, Jordan Sherley, Fernanda Dorogi, Daniel Salyers. Gemini Man izle.İkizler Projesi Konusu; Henry, gayet profesör bir kiralık katildir. Zaman geçtikçe bu işi bırakmak istediğini, hayatında yeni bir düzen getirmek isteyen karakter, Kedisini garip olayların içerisinde bulur. Adamın ardına onu öldürmek isteyen gizli ajan düşmüştür. Hatta peşindeki adam, kiralık katilden 25 sene önce alınan genlerden oluşturulan klondur. Henry, her hareketlerini daha önceden bilen bu klondan kurtulmak ister ve büyük mücadele başlar. Bilim Kurgu filmi izle.İkizler Projesi izle.
  • 2019
  • 1080P
  • IMDb 5.7
  • 63
  • 0
  Çakı Gibi izle
  Tüm Bilgiler
  Çakı Gibi izle 2016, Dram 
  Türkçe Dublaj
  Çakı Gibi Film izle, 2016 yapımı Fantastik, Daniel Kwan ile Daniel Scheinert tarafından yazılıp yönetilen, birçok ödüle adaylığını koymuş yapıt. Gotham Open Palm, Bağımsız Ruh En İyi İlk Film, Bağımsız Ruh En İyi Kurgu Ödülü… Imdb 7.0Çakı Gibi Film Konusu; Hank koskoca adada tek başına yaşam sürüyordur, artık insana hasret kalan adamın canına tak etmiştir, oradan kurtulamayacağını düşünür ve intihara kalkışır, bulduğu iple kendini asarken, bir an da kıyıya vurmuş insan fark eder. Yanına gidip kurtarmaya çalışır. O normal insan değildir, genç adamın buradan kurtulmak için son şansı olan, iyi arkadaş bazen de bir silahtır. imdb 7 üstü izle Çakı Gibi Oyuncuları; Daniell Radcliffe, Paul Dano, Andy Hull… Swiss Army Man izle
  • 2016
  • 1080P
  • IMDb 7.0
  • 175
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.