Mario Cantone

 1. Otherhood izle
  Tüm Bilgiler
  Otherhood izle 2019, Komedi 
  Türkçe Dublaj
  Otherhood izle, Komedi türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Cindy Chupack oturmaktadır. 21 Temmuz 2019 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 6,1 olarak belirlenmiştir.Otherhood Oyuncu Kadrosu; Angela Bassett, Patricia Arquette, Felicity Huffman, Jake Lacy, Sinqua Walls, Jake Hoffman, Heidi Gardner, Afton Wiliamson, Damian Young, Becki Newton, Stephen Kunken, Molly Bernard, Mario Cantone, Emily Tremaine, Tim Bagley, Elizabeth Cappuccino, Dan Puck, Eve Lindley, Rossanny Zayas, Kate Easton. Komedi filmi izle.Otherhood Konusu; Carol, Gilian ve Helen, oğullarından uzakta, banliyöde yaşayan annedir. 30’lu yaşlarda olan evlatlarından uzakta olan kadınlar, zaman geçtikçe çocuklarının yaşamlarının düzgün şekilde ilerlemediğine inanmaya başlamıştır. Onların hayatlarını yoluna koymaya, sorunlarını çözmeye ve onlar için daha iyi bir gelecek hazırlamak üzere mücadele eden anneleri, bu yüzden New York’a evlatlarının yanına gitme planları yapar. Fakat üç kadının aile bağlarının da güçlenmesi için çıktıkları yolculukta hayatlarının değişmesi gereken tek çocukları değildir. Türkçe dublaj izle.Otherhood izle.
  • 1080P
  • IMDb 6.0
  • 56
  • 0
  All My Life izle
  Tüm Bilgiler
  All My Life izle 2020 Filmleri, Dram 
  Türkçe Dublaj
  All My Life izle, 2020 yapımı Marc Meyers yönetmenliğinde ki, senaryosu Todd Rosenberg tarafından yazılan romantik türdeki film. İmdb puanı 6.2 almıştır.All My Life Konusu; Solomon ve Jennifer koşu yaparken tanışan iki gençtir, her sabah birbirlerini görmek için koşuya giden heyecanlı aşıklar, aşklarını birbirlerine itiraf ederler ve hızla evlenme kararı alırlar. Düğün hazırlığına başlayan çifti kötü bir sürpriz beklemektedir, Solomon karaciğer kanseri olduğunu öğrenir, daha da kötüsü yaşamak için çok zamanı kalmamıştır. Bakalım Jennifer gerçeği öğrenince onun yanında kalıp, onu destekleyecek mi, belki de Solomon’un en büyük korkusu budur? Romantik filmler izle All My Life Oyuncuları; Jessica Rothe, Harry Shum Jr, Kyle Allen, Jon Rudnitsky, Keala Settle... 2020 filmleri izle
  • 1080P
  • IMDb 6.2
  • 749
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.