Mari Devon

 1. Kocaayak ve Oğlu izle
  Tüm Bilgiler
  Kocaayak ve Oğlu izle 2017, Animasyon 
  Türkçe Dublaj
  Kocaayak ve Oğlu izle, Çocuk/Komedi türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Jeremy Degruson ile Ben Stassen birlikte oturmaktadır. 22 Eylül 2017 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 6,1 olarak belirlenmiştir.Kocaayak ve Oğlu Oyuncu Kadrosu; Pappy Faulkner, Sandy Fox, Joey Camen, Cal Brunker, Bob Barlen, Laila Berzins, Cinda Adams, George Babbit, Jeff Doucette, Marieve Herington, Mari Devon, Christoper L. Parson, Joe Ochman, John Allsopp. The Son of Bigfoot Türkçe Dublaj Full izle. Kocaayak ve Oğlu Konusu; Henüz 13 yaşındaki Adam’ın babası uzun zamandır orta yoktur. Gizemli babasını aramak adına yola koyulan Adam, babasının ünlü Kocaayakk efsanesinden başkası olmadığını sonunda anlayacaktır. Kocaayyak, kendisi ile ailesini DNA’sının arkasında olan Hair Co. İsimli firmadan korumak için senelerce ormanlarda saklanmaktadır. Adamm, babasınıı bulup onunla kaybettikleri zamanı telafi etmeye çalışırken, kendi de saklı güçlerin olduğunu fark ederler. Ancak babasını ararken Hair Co. Çalışanlarının onu takip ettiklerini biraz geç anlayacaktır. Çocuk filmi izle.Kocaayak ve Oğlu izle.
  • 2017
  • 1080P
  • IMDb 6.1
  • 49
  • 0
  Corgi izle
  Tüm Bilgiler
  Corgi izle 2019, Animasyon 
  Türkçe Dublaj
  Corgi Film izle, 2019 yapımı Çocuk Animasyon türündeki filmdir. Vincent Kesteloot, Ben Stassen tarafından yönetmenliği yapılmıştır. Senaristliğini üstlenen isimler Rob Sprackling ile Jonny Sith olmuştur. Imdb puanı 4.8Corgi Film Konusu; Rex adındaki tatlı köpek Kraliçe Elizabeth’in minik, afacan, tatlı hayvanıdır. Sarayın sevilen üyesidir, herkes tarafından tanınır, ona tıpkı insan gibi davranılır. Bütün görevliler emrine amadedir, köşkün en güzel yerlerinde yatıp, an pahalı mamaları yer. Zenginlik ve şöhret içinde büyüyen Rex, Köpek Evi diye bir yere gider, burada bir sürü kendi gibi olan dostlarıyla tanışan asil hayvan, gerçek dünyayı görünce biraz afallar. Animasyon filmi izleCorgi Film Seslendirenler; Sheridan Smith, Matt Lucas, Tom Courtenay, Mari Devon, Julie Walters, Ray Winstone, Joey Camen… Çocuk Filmi izle
  • 2019
  • 1080P
  • IMDb 4.8
  • 164
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.