Margaret Qualley

 1. Salinger Yılım izle
  Tüm Bilgiler
  Salinger Yılım izle 2020 Filmleri, Dram 
  Türkçe Altyazı
  Salinger Yılım izle, Dram türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Phillippe Falardeau oturmaktadır. 5 Mart 2021 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 6,3 olarak belirlenmiştir.Salinger Yılım Oyuncu Kadrosu; Margaret Qualley, Sigourney Weaver, Douglas Booth, Seana Krslake, Brian F. O’Byrne, Colm Feore. 2021 film izle. Konusu; Joannan yazar olma yolunda hayal kuran kadındır. Bu hayalini gerçekleştirmek için New York’a giden Joanna, orada J. D. Salinger’in edebiyat ofisinde iş bulur. Eksantrik patronu Margaret, kadını Salinger’ın sevenlerinden gelen mektuplara cevap verme görevi verir. Dünyanı dört tarafından gelen mektupları okuyan kadın, mektuplara standart şeyler yazmaktan hiç memnun değildir. Mektupları içinden geldiği gibi cevaplamaya başlayan Joanna, bu süreçte kendi sesini bulur.Salinger Yılım izle.
  • 2020
  • 1080P
  • IMDb 6.3
  • 28
  • 0
  Strange But True izle
  Tüm Bilgiler
  Strange But True izle 2019, Gerilim 
  Türkçe Dublaj
  Strange But True izle, 2019 yılı yapımı gerilim türündeki Amerikan filmi, imdb 5.8 olan Rowan Athele yönetmenliğindeki, senaryosu John Searles ve Eric Garcia’ya ait olan John Searles’in filmle aynı adı taşıyan romanından beyaz perdeye uyarlanmıştır.Strange But True Konusu; Melissa ve Ronnie birbirlerini seven iki aşıktır. Balo dönüşü, araçta giderken kız sevgilisinden onu sevdiğini bütün dünyaya duyurmasını ister, genç adam arabanın tepesine çıkarak onu ne kadar sevdiğini haykırırken, bir trafik kazası geçirirler. Ronnie hayata veda eder, bunun acısıyla geçen 5 sene de hem Melissa hem de Ronnie’nin ailesi onun acısını ilk günkü gibi yaşarlar. Tuhaf Ama Gerçek izle Bir gün Ronnie’nin alisinin kapısı çalar gelen Melissa’dır. Onu hamile gören ev halkı, kızın hayatına devam ettiğini düşünse de genç kız Ronnie'nin öldüğü gece birlikte olduklarını ve bir daha kendisinin kimseyle birlikte olmadığını, bu çocuğun ölen oğullarından olduğunu onlara anlatır. Buna kimse inanmaz hatta onun delirdiğini düşünürler. Olayı araştırmaya koyulurlar, zamanla olaylar farklı şekillenir. Strange But True izle, Strange But True Türkçe Dublaj izle
  • 2019
  • 1080P
  • IMDb 5.8
  • 83
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.