Malcolm C. Murray

 1. Venom: Zehirli Öfke izle
  Tüm Bilgiler
  Venom: Zehirli Öfke izle 2018, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  Venom: Zehirli Öfke izle, Aksiyon/Bilim Kurgu türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Ruben Fleischer oturmaktadır. 5 Ekim 2018 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 6,7 olarak belirlenmiştir.Venom: Zehirli Öfke Oyuncu Kadrosu; Tom Hardy, Michelle Wiliams, Woody Harrelson, Riz Ahmed, Jenny Slate, Scoott Haze, Matthew Tolmach, Sope Aluko, Melora Walters, Peggy Lu, Michelle Lee, Wayne Pere, Chris O’Hara, Scott Deckert, Marcella Bragio, Eitenne Vick, Sam Medina, Kurt Yue. Seri film izle. Venom: Zehirli Öfke Konusu; Eddie Brock oldukça hırslı muhabirdir. Sevgilisinin çalıştığı iş yerinin patronu da arkasında olduğu hikayelerden biridir. Eddie, sadece simbiyoz halindeyken yaşam sürebilen ve adrenalin ile beslenen uzaylı bir organizmanın firma tarafından keşfedildiğini, insan denekleriyle birleştirilmeye çalışıldığını öğrenir. Fakat araştırmalarında fazlaca ilerleyen Eddiee, Vennom ismi verilen bu organizmanın diğer taşıyıcı olacaktır. Bir diğer taraftan da firma sahibinin kendini öldürmesi için göndermiş olduğu kişilerden kaçmak zorundadır. Bilim Kurgu izle.Venom: Zehirli Öfke izle.
  • 2018
  • 1080P
  • IMDb 6.7
  • 176
  • 0
  Venom: Zehirli Öfke izle
  Tüm Bilgiler
  Venom: Zehirli Öfke izle 2018, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  Venom: Zehirli Öfke izle, 2018 Bilim Kurgu türündeki sinema filmidir. Çizgi roman uyarlaması karakterin hayatını anlatır, Ruben Fleischer tarafından yönetmenliği üstlenilmiş, Oscar adaylığı olan başarılı filmdir. Imdb puanı 6.7 Venom: Zehirli Öfke Konusu; Eddie Brock adındaki adamın mesleği gazeteciliktir, ilginç haberlerin peşinde koşan adam şahane bilgiyle karşılaşır. Simbiyoz şeklinde hayatını sürdürebilen bir canlının, şirket tarafından üretildiğini fark eder, üstelik bu canlının deneyi insanlar oluyordur, haberin peşine düşen Eddie farkında olmadan firmanın yeni kurbanı olduğunu fark eder. Şimdi kendini bu durumdan kurtarmaya çalışırken, bedenini ele geçiren şeyle de savaşıyodur. Bilim Kurgu izle Venom: Zehirli Öfke Oyuncuları; Tom Hardy, Riz Ahmed, Michelle Williams, Jenny Slate, Reid Scott, Woody Harrelson, Scott Haze… Türkçe Dublaj izle
  • 1080P
  • IMDb 6.7
  • 367
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.