Keith David

 1. 21 Bridges izle
  Tüm Bilgiler
  21 Bridges izle 2019, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  21 Bridges izle, Aksiyon/Gerilim türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Brian Kirk oturmaktadır. 19 Kasım 2019 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 6,6 olarak belirlenmiştir.21 Bridges Oyuncu Kadrosu; Chadwick Boseman, Sienna Miller, Taylor Kitsch, Stephan James, J. K. Simmons, Keith David, Louis Cancelmi, Gary Carr, Christian Isaiah, Morocco Omari, Victoria Cartagena, Alexander Siddig, Dale Pavinski, Jamie Neumann, Sarah Ellen Stephens, Darren Lipari. Gerilim filmi izle.21 Bridges Konusu; Polis memurunun katili bir adam şehir çapında insan avı başlatılınca dedektif kendini aklamak, affettirmek için şans elde ediyor. Dedektif bir zaman sonra polis meslektaşlarını suç imparatorluğu ile ilişkilendiren hileyi açığa çıkartmaya başlamıştır. Saatler ilerledikçe kimi aradığı ve onu kimin takip ettiği belirsizleşmeye başlamıştır. Aramalar artınca katilin Manhattan’dan kaçmasını engellemek üzere büyük önlemler alıyor. Yetkililer adaya giren çıkanları engellemek için 17 köprüyü de kapatmış. İkonik Manhattan adanın ilk defa dünya ile bağlantısı kesilmiştir. Aksiyon filmi izle.21 Bridges izle.
  • 2019
  • 1080P
  • IMDb 6.6
  • 144
  • 0
  Love Jacked izle
  Tüm Bilgiler
  Love Jacked izle 2018, Komedi 
  Türkçe Altyazı
  Love Jacked izle, Romantik/Komedi türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Alfons Adetuyi oturmaktadır. 16 Ekim 2018 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 5,8 olarak belirlenmiştir.Love Jacked Oyuncu Kadrosu; Amber Stevens, Shamier Anderson, Nichole Lyn, Lyriq Bent, Keith David, Demetrius Grosse, Marla Gibbs, Mike Epps, Angela E. Gibbs, Marsha Regis, Kim Roberts, Amos Crawley, Kiroshan Naidoo, Michael Bundred, Rebecca Makin Taylor, Nomfundo Lucia Masago. Romantik komedi film izle.Konusu; 28 yaşında başı dik Maya’nın babası Ed’in istedikleriyle zıt düşmektedir. Aile mağazasını işletmek için mükemmel bir kadın. Maya, bağımsızlık planını ortaya koyduğunda planları bir adım ileriye atmak ve ilham olması için Afrika’ya gitmeye karar verir.Love Jacked izle.
  • 2018
  • 1080P
  • IMDb 5.8
  • 57
  • 1
  Ufuk Çizgisi izle
  Tüm Bilgiler
  Ufuk Çizgisi izle 2020 Filmleri, Gerilim 
  Türkçe Dublaj
  Horizon Line izle, Gerilim/Dram türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Mikael Marcimain oturmaktadır. 29 Ekim 2020 tarihinde vizyona giren Filmin Imdb puanı 4,6 olarak belirlenmiştir. Horizon Line Oyuncu Kadrosu; Alexander Dreymon, Allison Williams, Pearl Mackie, Keith David, Jumayn Hunter, Lamin Tamba, Orlaith Doherty, Marc Redmond, Armanda Khan, Francois Groenewald. Ufuk Çizgisi izle.Horizon Line Konusu; Sara ile Jackson bir arkadaşının tropik adada düzenlenecek olan düğün kutlamalarına katılmak için yola çıkar. Çiftin, tek motorlu bir uçağın içinde okyanusun mavi suları üstünde seyir edecek olan yolculuklarında başlarda her şey yolundadır. Fakat kalktıktan kısa süre sonra Sara ile Jackson kendilerini beklenmedik durumlarla karşı karşıya kalırlar. Pilot uçuş sırasında kalp krizi sonucu ölür, Çift hayatta kalıp adaya ulaşmak için zorlu savaş verirler. 2020 film izle.Horizon Line izle.
  • 2020
  • 1080P
  • IMDb 4.6
  • 112
  • 0
  Horizon Line izle
  Tüm Bilgiler
  Horizon Line izle 2020 Filmleri, Gerilim 
  Türkçe Dublaj
  Horizon Line izle, Gerilim/Dram türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Mikael Marcimain oturmaktadır. 29 Ekim 2020 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 4,7 olarak belirlenmiştir. Horizon Line Oyuncu Kadrosu; Alexander Dreymon, Allison Williams, Pearl Mackie, Keith David, Jumayn Hunter, Lamin Tamba, Orlaith Doherty, Marc Redmond, Amanda Khan, Francois Groenewald, Pearl Mackie, Privilege Magezi, Stephano Honore, Brendon Pirogue, Christian Louis, Denis Allehany, Anouchka Massoudy, Kate Shepherd, Daisy Yip Tong, Henri St Mart. Ufuk Çizgisi izle Horizon Line Konusu; 2040 yılında uzaya araştırma yapmak üzere gönderilen bir uzay gemisidir. Görev esnasında kayıp olmuştur. Olay üzerinden tamı tamına yedi sene geçtikten sonra bilim insanları kayıp olan gemiyi aramak nerede olduğunu bulmak için kurtarma gemisi göndermeye karar verirler. İncelikle bir araya getirilen grup, çıkacakları karanlık ve dehşetli yolculuktan haberli henüz yoktur. Geri dönmek Hiçte sandıkları kadar kolay değildir. Gerilim ve heyecanlı hikaye. Horizon Line izle. Türkçe Dublaj izle.
  • 1080P
  • IMDb 4.7
  • 89
  • 0
  Ah Mary Vah Mary izle
  Tüm Bilgiler
  Ah Mary Vah Mary izle 2000 Öncesi Filmler, İmdb 7+filmler 
  Türkçe Dublaj
  Ah Mary Vah Mary izle, 1998 yapımı romantik komedi türündeki, Peter Farrelly ve Bobby Farrelly tarafından yönetmenliği ile senaristliği yapılan, ödüllü filmdir. En İyi Film Dalında MTV Film, Teen Choice En Komik Film Sahnesi Ödülü gibi birçok dalda almıştır. imdb 7.1 Ah Mary Vah Mary Konusu; Ted adındaki genç adam, pek de yakışıklı olmayan, kızların hoşlanmadığı birisidir, yıllar önce var olan lise aşkını unutamamıştır, takıntı haline gelen kadını aradan uzun yıllar geçmesine rağmen dedektif tutup onu takibe aldırır. Healy adındaki dedektif, Mary’e aşık olmuştur, bu yüzden adama onun hakkında yalanlar söyler, sevdiği kadının eskisi gibi çekici ve güzel bir kadın olmadığı evlenmiş, çocuk sahibi olduğunu söyler. Amacı genç adamın ondan vazgeçmesidir. Ah Mary Vah Mary Altyazılı izle Ah Mary Vah Mary Oyuncuları; Ben Stiller, Cameron Diaz, Lin Shaye, Matt Dillion… imdb 7 üstü izle En İyi Filmler izle
  • 1998
  • 1080P
  • IMDb 7.1
  • 204
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.