Jordan Peele

 1. Oyuncak Hikayesi 4 izle
  Tüm Bilgiler
  Oyuncak Hikayesi 4 izle 2019, Animasyon 
  Türkçe Dublaj
  Oyuncak Hikayesi 4 izle, Çocuk/Komedi türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Josh Cooley oturmaktadır. 21 Haziran 2019 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 7,8 olarak belirlenmiştir.Oyuncak Hikayesi Oyuncu Kadrosu; Tony Hale, Tom Hanks, Keanu Reeves, Christina Hendricks, Tim Allen, Keegan Michael Key, Betty White, Joan Cusack, Madeleine McGraw, Ally Maki, Kristen Schaal, Jack McGraw, John Morris, Estelle Harris, Blake Clark, Bill Hader, Carol Burnett. 7 üzeri puanlı film izle. Oyuncak Hikayesi 4 Konusu; Kaşıktan yapılan oyuncağın adı Forky’nin atıldı maceralı hikaye. Bir geri dönüşüm projesi ile yaratılan Forky, kendisinin cansız varlık olduğunu asla kabul etmez. Tek kullanımlık kaşıktan yapılan bir alet olsa da bunu asla kabul etmez. Kendisini Bonnie’nin odasına ait hissetmeyen oyuncağın kendini sorgulamaya başlar. Kendisini diğer oyuncaklardan farklı gördüğü için Bonnie’nin yanında durmak zorunda hissetmeyen Forky, yaşamdaki hayatını oyuncaklardan biri gibi yerine getirmeye karar verir. Toy Story 4 izle. Oyuncak Hikayesi 4 izle.
  • 2019
  • 1080P
  • IMDb 7.8
  • 89
  • 0
  Leylekler izle
  Tüm Bilgiler
  Leylekler izle 2016, Animasyon 
  Türkçe Dublaj
  Leylekler Filmi izle, 2016 yapımı çocuk animasyon film, Doug Sweetland, Nicholas Stoller tarafından yönetilen, 3D animasyondur. Imdb 6.8 Leylekler Filmi Konusu; Yeni doğan çocukları ailelerine teslim eden leylek sürüsü artık işi bırakma kararı almıştır. Juinor adındaki leylek internet sitesinde paket dağıtımı yapmaktadır. Çocukları onların taşıdığı devir artık kapanmıştır. Yanlışlıkla yaptığı bir hata yüzünden yeni bebek dünyaya getiren Junior. Şimdi bu minik şeye bir yer bulmak zorunda olup, onu korumaya almaları gerekiyordur. Tulip ve Junior’in bu çocukla beraber eğlenceli yolculukları başlar. Çocuklarınızla, ailecek izleyeceğiniz komedi türündeki film. Animasyon izle Leylekler Filmi Oyuncuları; Andy Samberg, Katie Crown, Jennifer Aniston, Jordan Peele, Kelsey Grammer… Storks izle
  • 2016
  • 1080P
  • IMDb 6.8
  • 243
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.