Jon Favreau

 1. İron Man 3 izle
  Tüm Bilgiler
  İron Man 3 izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
  Türkçe Dublaj
  Demir Adam 3 izle, Aksiyon/Bilim Kurgu türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Shane Black oturmaktadır. 4 Mayıs 2013 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 7,3 olarak belirlenmiştir. Demir Adam 3 Oyuncu Kadrosu; Robert Downey Jr., Jon Facreau, Gwyneth Paltrow, Stan Lee, Paul Bettany, Ty Simpkins, Terrence Howard, Don Cheadle, Leslie Bibb, Jeff Bridges, Shaun Toub, Clark Gregg, Scarlett Johansson, Sam Rockwell, Peter Bilingsley, Faran Tahir, Mickey Rourke, Tim Guinee, Ben Kingsley. Iron Man izle.Demir Adam 3 Konusu; Trilyoner iş adamı, kahraman ve mucit Tony Stark, bu sefer gücü ondan çok daha fazla, hatta gücü neredeyse sınırsız bir düşmanla karşı karşıya. Hem de düşman, o çok sinirlendirecek hamleyi yapıyor yani özel hayatını yok ediyor. Stark’ın şimdiki işi bu olayları araştırmak bunun için mücadele verecek. Ancak yakınlarını koruması işin içgüdüleriyle, zekasıyla hareket ermek zorunda. İzlerken gözlerinizi ekrandan ayıramayacaksınız. imdb 7 üzeri film izle, Demir Adam 3 izle.
  • 2013
  • 1080P
  • IMDb 7.3
  • 116
  • 0
  İron Man 2 izle
  Tüm Bilgiler
  İron Man 2 izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
  Türkçe Dublaj
  Demir Adam 2 izle, Aksiyon/Bilim Kurgu türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Jon Favreau oturmaktadır. 7 Mayıs 2010 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 7,0 olarak belirlenmiştir.Demir Adam 2 Oyuncu Kadrosu; Robert Downey Jr., Jon Facreau, Gwyneth Paltrow, Stan Lee, Paul Bettany, Terrence Howard, Don Cheadle, Leslie Bibb, Jeff Bridges, Shaun Toub, Clark Gregg, Scarlett Johansson, Sam Rockwell, Peter Bilingsley, Faran Tahir. Iron Man izle.Demir Adam 2 Konusu; Gösterişli ama seksi bir iş adamı Tony Stark tam olar Iron Man’inn ta kendisidir. Bu bilgiyi herkesle paylaşıyordur. Sırrını paylaşması için Mahalle baskısı gören Stark, orduya da hükumete de ser verip sır vermiyor. Aslında zırhın sırrı bir tek ona ait olmalıdır. Neredeyse herkes makinanın zırhının sırrını merak ediyordur ama karaman söylemekte kararlıdır. Yanında Pepper Potts, James Rhodey Rhodess ile birlikte Tony yeni ittifaklar kurarlar, yeni büyük güçlerle yüzleşir. imdb 7 üzeri film izle. Demir Adam 2 izle.
  • 2010
  • 1080P
  • IMDb 7.0
  • 101
  • 0
  İron Man izle
  Tüm Bilgiler
  İron Man izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
  Türkçe Dublaj
  Demir Adam 1 izle, Aksiyon/Bilim Kurgu türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Jon Favreau oturmaktadır. 2 Mayıs 2008 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 7,9 olarak belirlenmiştir.Demir Adam 1 Oyuncu Kadrosu; Robert Downey Jr., Jon Facreau, Gwyneth Paltrow, Stan Lee, Paul Bettany, Terrence Howard, Don Cheadle, Leslie Bibb, Jeff Bridges, Shaun Toub, Clark Gregg, Scarlett Johansson, Sam Rockwell, Peter Bilingsley, Faran Tahir, Mickey Rourke, Tim Guinee, James Bethea. Iron Man izle.Demir Adam 1 Konusu; Tony Stark, hem mühendis hem de bir zamparadır. Kendi memleketinde teknolojiyle uğraşmakta, füzeler ve silahlar üretmektedir. Afganistan’da yeni füze üretirken yaralanır. Onu kaçıranlar, onlar için füze yapmasını emrederler. Tony bunun yerine onlara zırhlı giysi yapar. Bunu yapma amacı kendi menfaatinedir kaçması için giysi üzerinden planlar yapar. Boş zamanlarını kadınlarla geçiren adamın hayatı artık tamamen çok farklı bir duruma girer. Asıl konu onun bu durumla nasıl baş edeceğidir. imdb 7 üzeri film izle.Demir 1 Adam izle
  • 2008
  • 1080P
  • IMDb 7.9
  • 107
  • 0
  Para Avcısı izle
  Tüm Bilgiler
  Para Avcısı izle Efsane Filmler, İmdb 7+filmler 
  Türkçe Dublaj
  Para Avcısı izle, 2013 komedi türündeki Amerikan yapımı film. Başrolünde Leonardo DiCaprio yer almaktadır. IMDB puanı 8.2 olup yönetmenliğini Martin Scorsese üstlenmiştir. Jordan Belfort’un eserinden beyaz perdeye uyarlanmıştır. AFI Yılın filmi, En iyi komedi performansı dalına MTV Film, Altın Küre komedi veya müzikal dalında en iyi erkek sinemaya oyuncusu ödülü gibi bir çok dalda başarı kazanmıştır.Para Avcısı Konusu; Jordan Belfort zeki, çekici ve cesur birisidir, zengin olmak uğruna her yolu deneyen Belfort paranın peşinden koşarken çok büyük miktarlar kazanır ama bir o kadar da büyük paralar harcar. Ne yaparsa yapsın asla yakalanmamayı başarabilen bu adamı avlamak pek de kolay iş değildir. Kılıktan kılığa girerek kendini polislere unutturan, her defasında kaçmayı başaran birisidir. Jordan'ın başına neler gelecek ve polisten kaçmayı nereye kadar sürdürebiecektir? Gerçek hayat hikayesinden uyarlanmadır. The Wolf of Wall Street izle Para Avcısı Oyuncuları; Leonardo DiCaprio, Margot Robbie, Jordan Belford, Jean Dujardin… Para Avcısı izle, Imdb top 250 izle
  • 2013
  • 1080P
  • IMDb 8.2
  • 514
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.