Jeffrey Holsman

 1. Replikalar izle
  Tüm Bilgiler
  Replikalar izle 2018, Bilim Kurgu 
  Türkçe Dublaj
  Replikalar izle, Bilim Kurgu/Gerilim türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Jeffrey Nachmanoff oturmaktadır. 25 Ekim 2018 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 5,5 olarak belirlenmiştir.Replikalar Oyuncu Kadrosu; Alice Eve, Keanu Reeves, John Ortiz, Emily Alyn Lind, Thomas Middleditch, Emjay Anhony, Aria Lric Leabu, Nyasha Hatendi, Stephen Hamel, Amber Rivera, Sunshine Logrono, Jeffrey Holsman, Johnathan Dwayne. Türkçe Dublaj filmi izle.Replikalar Konusu; Oldukça nörobilimci Wiliam Foster, işine ve ailesine tutkuyla bağlı olan adam. Verdiği emeklerin karışığını almak için uğraşan bilim adamı büyük proje üzerinde çalışmaktadır. İnsan zihni başarılı şekilde bilgisayara aktarabilmenin eşiğinde adamın yaşantısı, ailesinin vefat ettiği trafik kazası ile yerle bir olur. Onları diriltmek için çareler arayan Fosher, ailesinin klonlarını yaratmak üzere meslektaşı Ed Whittle ile çalışmaya başlamıştır. Fakat kayıp ettiği 4 kişiden oluşan ailesinden sadece 3 kişiyi tekrar döndürebilme şansı olduğunu anladığında büyük önemli bir karar vermek zorunda kalır. Gerilim film izle.Replikalar izle.
  • 2018
  • 1080P
  • IMDb 5.5
  • 116
  • 0
  5 Başlı Köpekbalığı izle
  Tüm Bilgiler
  5 Başlı Köpekbalığı izle 2017, Gerilim 
  Türkçe Dublaj
  5 Başlı Köpek Balığı izle, 2018 yapımı Bilim Kurgu türündeki filmdir. Nico De Leon tarafından yönetmenliği üstlenilen, Daniel Lawlor, Sean P. Hale’nin senaristliğini yaptıkları yapıtın imdb puanı 3.0 5 Başlı Köpek Balığı Konusu; Porto Riko isimli sahilde dehşet yavaş yavaş yayılıyordur, gençler kendi aralarında fotoğraf çekerken denizde kan fark ederler. Denizde onu gören gençler fotoğraf çekerler, tam o sırada üstlerine gelen şey adeta bir yaratıktır. Onu heycanla izlerken hepsi ona yem olmuştur, son anda bunu kamerasıyla çeken çocuk polisler için iyi bir kanıt olmuştur. Bilim Kurgu filmi izleOyuncuları; Jeffrey Holsman, Nikki Howard, Lindsay Sawyer, Chris Costanzo, Amaanda Méndez, Chris Bruno… 5 Başlı Köpek Balığı izle
  • 2017
  • 1080P
  • IMDb 3.0
  • 254
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.