Jeffrey Bowyer-Chapman

 1. Falling Inn Love izle
  Tüm Bilgiler
  Falling Inn Love izle 2019, Komedi 
  Türkçe Dublaj
  Falling izle, Dram türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Viggo Mortesen oturmaktadır. 2 Ekim 2020 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 6,3 olarak belirlenmiştir.Falling Oyuncu Kadrosu; Viggo Mortensen, Lance Henriksen, Laura Linney, Sverrir Gudnason, Terry Chen, Hannah Gross, David Cronenberg, Ella Jonas Farlinger, Bracken Burns, Paul Gross, Wiliam Healy, Etienne Kellici, Birgit Minichmayr, Georg Friedrich, Carina Battrick, Piers Bijvoet, Gabby Velis, Grady McKenzie, Taylor Belle Puterman, Ava Kozelj, Bo Martyn. 2020 film izle.Falling Konusu; Oldukça muhafazakar adam ve eşcinsel oğlunun hikayesi. John Peterson, eşi Eric, evlatlık aldıkları kızları Monica ile beraber Kaliforniya’da mutlu, huzurlu bir yaşam sürer. Çiftçi olan ebeveyni Wilis ise, John’un aile yapısından oldukça uzakta fazla bir dünyaya aittir. Onlardan kafa yapısı olarak fazlasıyla uzaktır. Wilis, emekli olmasının sonrasından ailesi ile daha yakın olmaya karar verir ve çocuğunun da daveti üzerine John’un yanına tekrardan gider. Dram türünde film izle.Falling izle. 
  • 2019
  • 1080P
  • IMDb 6.3
  • 89
  • 0
  Çılgın İhtiyar izle
  Tüm Bilgiler
  Çılgın İhtiyar izle +18, 2016 
  Türkçe Dublaj
  Çılgın İhtiyar izle, 2016 yapımı komedi türündeki Dan Mazer tarafından yönetilen, + 18 konuşmaların olduğu, bol bol kahkaha atacağınız film. Imdb 5.9 Çılgın İhtiyar Konusu; Jason ve büyükbabası Dick iki erkek birlikte tatile çıkarlar, yakında evlenecek olan Jasonn dede torun masum bir tatil yapacaklarını hayal ederken, Dick’in planları çok farklıdır. O kendinden yaşça küçük genç kızlarla çapkınlık yapmak, eğlenmek ister, üstelik bu duruma torununu da alet eder. Gençlere taş çıkaran enerjisiyle Jason’da ona ayak uydurmak zorunda kalır. Beraber çapkınlık yaparlar, kadınlardan ve sex’den bahsederler. +18 izle Çılgın İhtiyar Oyuncuları; Robert De Niro, Zac Efron, Aubrey Plaza, Jason Mantzosukas, Zoey Deutch, Adam Pally… Drity Grandpa izle
  • 2016
  • 1080P
  • IMDb 5.9
  • 441
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.