Jane Lynch

 1. Dediğimi Yap Yaptığımı Yapma izle
  Tüm Bilgiler
  Dediğimi Yap Yaptığımı Yapma izle Komedi, Tavsiye Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Dediğimi Yap, Yaptığımı Yapma izle, Komedi türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda David Wain oturmaktadır. 22 Ekim 2008 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 6,8 olarak belirlenmiştir.Dediğimi Yap, Yaptığımı Yapma Oyuncu Kadrosu; Paul Rudd, Seann William Scott, Bobb’e J. Thompson, Christopher Mintz Plasse, Elizhabeth Banks, Jane Lynch, David Wain, Ken Jeong, Ken Marino, A. D. Miles, Kerri Kenney Silver, Carly Craig, Alexandra Stamler, Joe Lo Truglio, Nicole Randall Johnson, Matt Walsh, Jessica Morris, Amanda Righetti, Amanda Righetti, Vincent Martella, Nate Hartley. Komedi filmi izle.Dediğimi Yap, Yaptığımı Yapma Konusu; Satış temsilciliği yapan Dany ve Wheeler, bir enerji içeceği firmasının kamyonunu tahrip eder tutuklanmalarının sonrasında mahkeme onlara iki yol sunacaktır. Hapse girmek ya da eğitim programında 150 saat geçirmek. Çocuklarla geçen ilk 24 saatin üstünden hapiste yatmanın daha da iyi bir fikir olduğunu düşünmeye başlamıştır bile. Unutulmaz film izle.Dediğimi Yap, Yaptığımı Yapma izle.
  • 2008
  • 1080P
  • IMDb 6.8
  • 21
  • 0
  Alvin ve Sincaplar 1 izle
  Tüm Bilgiler
  Alvin ve Sincaplar 1 izle Animasyon, Çocuk Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Alvin ve Sincaplar 1 izle, Çocuk/Komedi türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Tim Hill oturmaktadır. 14 Aralık 2007 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 5,2 olarak belirlenmiştir.Alvin ve Sincaplar 1 Oyuncular; Matthew Gray Gubler, Jason Lee, Justin Long, Jesse McCartney, Janice Karman, Ross Bagdasaria Jr, David Cross. Seri film izle.Alvin ve Sincaplar 1 Konusu; 3 sincap ağaç kovuklarında mutlu mesut hayatlarına devam ederlerken, bilinmeyen şirket tarafından ağaçlar yılbaşı ağacı olmak üzere kesilir. O ağaçla beraber Lan Hawk’a doğru giderler. Hawk Los Angeles’ta müzik ile uğraşmakta, Dave Saville’in yakın dostudur. Dave ise söz müzik yazma konusunda çalışmalar yapan, bu hayallerinde asla vazgeçmeyecek söz yazarıdır. Jett Rocords’a yazdığı bir şarkıyı dinletmiş ancak alay eder gibi garip bir pasta ile reddedilmiştir. Orada hayatlarına devam eden sincaplarr da güzel kokulu kurabiyeler, tatlıların kokusuna dayanamaz, onlar için toplaşırlar serüven başlar. Çocuk Animasyon filmi izle.Alvin ve Sincaplar 1 izle.
  • 2007
  • 1080P
  • IMDb 5.2
  • 77
  • 0
  Buz Devri 3 izle
  Tüm Bilgiler
  Buz Devri 3 izle Aksiyon, Animasyon 
  Türkçe Dublaj
  Buz Devri 3 izle, 2009 yapımı komedi türündeki animasyon film, imdb 6.9 Carlos Saldanha yönetmenliğindeki serinin devam filmi.Buz Devri 3 Konusu; Maceradan maceraya atılan kahramanlarımızın başı bu kez de Dinozorlar ile derttedir. Mamut olan Manny ile Ellie evlenmişlerdir ve çocuklarını dünyaya getirmeyi beklerler, Sevimli rakun Sid yine iş başındadır. Dinozorun yumurtalarını kaçırıp kendi yavruları gibi sahip çıkmış ve onlara fena bağlanmıştır. Ailesi olsun isteyen Sid çok yanlış sularda yüzdüğünü geçte olsa anlayacaktır. Sevimli kahramanlarımızın komik halleri sizleri yine kahkahalara boğacaktır. Yetişkinler tarafından da çok sevilen animasyon Ice Age izle Buz Devri 3 Seslendirenler; Ali Poyrazoğlu, Haluk Bilginer, Yekta Kopan, Ayça Bingöl, Ahmet Taşar, Altan Erkekli… Tavsiye film izle
  • 2009
  • 1080P
  • IMDb 6.9
  • 248
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.