James McAvoy

 1. Glass izle
  Tüm Bilgiler
  Glass izle 2019, Bilim Kurgu 
  Türkçe Dublaj
  Glass izle, Gerilim/Dram türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda M. Night Shyamalan oturmaktadır. 16 Ocak 2019 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 6,7 olarak belirlenmiştir.Glass Oyuncu Kadrosu; James McAvoy, Anya Taylor Joy, Bruce Willis, Sarah Paulson, Spencer Treat Clark, Charlayne Woodard, Luke Kirby, Diana Silvers, Nina Marie Wisner. Parçalanmış 2 izle. Glass Konusu; David Dunn fazlasıyla güçlü ve zarar görmeme yeteneğine sahip, Kevin Wendell Crumb’ın parçalanmış bir çok kişiliğinden biri olan ve en tehlikelisi olarak öne çıkan The Beast’in peşine düşer. Bu kaçış sırasında, kemiklerinin kırılganlığını olağanüstü zekası ile dengeleyen Mr. Glass’ın gölgei de yavaş yavaş kendisini belli etmeye başlıyor. Onun bildiği kim sırlar iki adam için önemli düzeyde önem kazanıyor. Aynı psikiyatri kliniğinde tedavisi devam eden üç adam, birbirlerinden çok başka karakterlerde olmalarına rağmen, “Süper kahraman olduklarına inanan insanlar” üzerine uzmanlaşmış olan bir psikiyatrın bakımında tedavi için oraya yatırılıyor. Seri film izle.Glass izle.
  • 2019
  • 1080P
  • IMDb 6.7
  • 135
  • 0
  Parçalanmış izle
  Tüm Bilgiler
  Parçalanmış izle 2016, Efsane Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Parçalanmış izle, 2016 yapımı Psikolojik Gerilim türündeki yapıt, IMDB 7.3 M. Night Shyamalan tarafından yönetilen çok dalda adaylığını koymuş ödüllü filmdir. Empire en iyi korku filmi, Bandung Film Festivali ithal Film ödülü…Parçalanmış Konusu; Kevin, psikolojisi yerinde olmayan bunun üzerine yardım gören, bir çok kişiliği olan adamdır. Bir gün 3 kız kardeşi kaçıran genç adam onları yaşadığı o ıssız yere götürür, önceleri onlara zarar vermez sadece farklı büründüğü karakterleri tek tek açığa çıkarır, kızlar bu akıl sağlığından şüphe ettikleri adamın elinden kurtulmak için plan yaparlar, adamınsa derdi para değildir… IMDB 7 üstü filmler izle Parçalanmış Oyuncuları; James McAvoy, Jessica Sula, Bruce Willis, Anya Taylor- Joy, Haley Lu Richardson… Split izle
  • 2016
  • 1080P
  • IMDb 7.3
  • 115
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.