Jake Picking

 1. Korkusuzlar (2017) izle
  Tüm Bilgiler
  Korkusuzlar (2017) izle 2017, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  Korkusuzlar izle, Dram türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Joseph Kosinski oturmaktadır. 13 Ekim 2017 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 7,6 olarak belirlenmiştir.Korkusuzlar Oyuncular; Miles Teller, Josh Brolin, Jenniffer Connelly, Jeff Bridges, Taylor Kitsch, James Badge Dale, Alex Russell, Andie MacDowell, Josh Brolin Miles Teller, Geof Stullts, Thad Luckinbill, Ben Hardy, Jake Picking, Scot Haze, Scott Foxx, Dylann Kenin, Natalie Hall, Branon Bunch, Ryan Busch Imdb 7 ve üzeri film izle.Korkusuzlar Konusu; 2013’te Arizona eyaletinin Prescott kesimine bağlı Granite Mountain Hotshots’ta oldukça dehşetli bir yangın meydana gelir. Kısa zamanda iyice büyüyen yangının insan hayatını tehdit etmeye başlamıştır. Yangınla mücadele için Granite Mountain Hotshots yangın departmanında işçi olan 19 itfaiyeci göreve çağırılır. Fakat yangını durdurmak düşünüldüğü kadar da kolay olmayacaktır. Herkesin kaçmaya çalıştığı ateşlere koşar adım giden itfaiye takımı, sevdiklerini, ailelerini ve komşularını koruyup kollayabilmek için kendi hayatlarını tehlikeye atarlar. Only the Brave izle.Korkusuzlar izle.
  • 2017
  • 1080P
  • IMDb 7.6
  • 46
  • 0
  Çılgın İhtiyar izle
  Tüm Bilgiler
  Çılgın İhtiyar izle +18, 2016 
  Türkçe Dublaj
  Çılgın İhtiyar izle, 2016 yapımı komedi türündeki Dan Mazer tarafından yönetilen, + 18 konuşmaların olduğu, bol bol kahkaha atacağınız film. Imdb 5.9 Çılgın İhtiyar Konusu; Jason ve büyükbabası Dick iki erkek birlikte tatile çıkarlar, yakında evlenecek olan Jasonn dede torun masum bir tatil yapacaklarını hayal ederken, Dick’in planları çok farklıdır. O kendinden yaşça küçük genç kızlarla çapkınlık yapmak, eğlenmek ister, üstelik bu duruma torununu da alet eder. Gençlere taş çıkaran enerjisiyle Jason’da ona ayak uydurmak zorunda kalır. Beraber çapkınlık yaparlar, kadınlardan ve sex’den bahsederler. +18 izle Çılgın İhtiyar Oyuncuları; Robert De Niro, Zac Efron, Aubrey Plaza, Jason Mantzosukas, Zoey Deutch, Adam Pally… Drity Grandpa izle
  • 2016
  • 1080P
  • IMDb 5.9
  • 441
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.