Jake Manley

 1. Holidate izle
  Tüm Bilgiler
  Holidate izle 2020 Filmleri, Komedi 
  Türkçe Dublaj
  Holidate izle, Romantik/Komedi türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda John Whitesell oturmaktadır. 28 Ekim 2020 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 6,1 olarak belirlenmiştir.Holidate Oyuncu Kadrosu; Emma Roberts, Luke Bracey, Kristin Chenoweth, Jessica Capshaw, Nicola Peltz, Manish Dayal, Jake Manley, Aimee Carrero, Frances Fisher, Julien Marlon, King Bach, Mikaela Hoover, Cynthy Wu, Alex Moffat, Dan Lauria, Savannah Reina. 2020 film izle.Konusu; Bayramları sevmeyen neredeyse nefret eden Sloane ve Jackson’ın öyküsünü anlatmakta. Tek oldukları için bayram günlerinde ebeveynleri tarafından yargılanan ikili, hiçte hoşlanmadıkları garip randevularla resmen boğuşmaktadırlar. Birbirleriyle tanıştıktan sonra akıllarına zekice bir fikir gelir. Bundan sonraki tüm bayramlarda birbirleriyle sevgiliymiş gibi rol yapmaya karar vermişlerdir.Holidate izle.
  • 2020
  • 1080P
  • IMDb 6.1
  • 89
  • 0
  Dostumun Yolculuğu izle
  Tüm Bilgiler
  Dostumun Yolculuğu izle 2019, Dram 
  Türkçe Altyazı
  Dostumun Yolculuğu izle, 2019 yapımı aile filmi, Imdb 7.5 almış Gail Mancuso tarafından yönetmenliği yapılan, roman uyarlaması yapıttır. W. Bruce Cameron tarafından aynı isimli romandan beyaz perdeye uyarlanmıştır. Can Dostum adlı filmin devamı niteliğindedir.Dostumun Yolculuğu Konusu; Bailey adındaki tatlı köpeğin gözünden ve onun ağzından anlatılıyor yaşananlar. Ethan onun sahibidir, sahibini çok seviyordur. Ethanın torunu CJ ile çok güzel anlaşırlar, o küçük bir bebektir, kendini henüz koruyamıyor olsa da Bailey sayesinde mutludur. CJ’nin annesi bekar bir annedir, sevimli hayvandan pek hoşlanmaz, kızı ile aralarındaki bağ hoşuna gitmez. Büyük Baba Ethan Bailey’e küçük kıza hep göz kulak olmasını söyler, onun inancına göre Bailey ölümsüzdür, bunu ömrünün sonuna kadar sürdürecektir, başka bedenlerde de olsa. İzlerken gözyaşlarınızı tutamayaağınız duygu yüklü sahneler yer almaktadır. Imdb 7 üstü filmler izle Dostumun Yolculuğu Altyazılı izleDostumun Yolculuğu Oyuncuları; Dennis Quaid, Kathryn Prescott, Henry Lau, Betty Gilpin… A Dog’s Journey izle
  • 2019
  • 1080P
  • IMDb 7.5
  • 74
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.