Ian Hart

 1. Harry Potter 1 Felsefe Taşı izle
  Tüm Bilgiler
  Harry Potter 1 Felsefe Taşı izle Efsane Filmler, İmdb 7+filmler 
  Türkçe Dublaj
  Harry Potter ve Felsefe Taşı izle, Fantastik/Macera türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Chris Columbus oturmaktadır. 1 Şubat 2002 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 7,6 olarak belirlenmiştir. Harry Potter ve Felsefe Taşı Oyuncu Kadrosu; Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Alan Rickman, Robbie Coltrane, Tom Felton, Richard Harris, Maggie Smith, Fiona Shaw, Richard Griffiths, Warwick Davis, Ilan Hart, Julie Walters, John Hurt, John Cleese, Harry Melling, Matthew Lewis, Bonnie Wright, Zoe Wanamaker, David Bradley, Jamie Waylett. Ödüllü film izle.Harry Potter ve Felsefe Taşı Konusu; Harry’nin anne babası bir trafik kazasında hayatını kaybetmiştir. Yetim kalan gencin sığınacağı tek yer yakın olmadıkları, pek sevmediği teyzesinin yanına yerleşir. Genç, hayatı boyunca onlardan sevgi görmemiştir. Genç 11 yaşındadır, isteklerinin peşine gitmek ister. Çok zaman geçmeden Hogwarts büyücülük okuluna çağırılır. Amacı, ebeveynlerinin şüpheli ölümlerini araştırmak, neden olanları cezalandırmaktır. 7 Üzeri ödüllü film izle.Harry Potter ve Felsefe Taşı izle.
  • 2001
  • 1080P
  • IMDb 7.6
  • 147
  • 0
  Pretoria’dan Kaçış izle
  Tüm Bilgiler
  Pretoria’dan Kaçış izle 2020 Filmleri, Gerilim 
  Türkçe Dublaj
  Pretoria’dan Kaçış izle, 2020 yapımı Francis Annan yönetmenliği ve senaristliğindeki gerilim filmidir. Imdb puanı 6.8 alan, Daniel Radcliffe’nin baş rolünde oynadığı 1970 yıllarında Afrika’da yaşanan gerçek olaydan esinlenilmiştir.Pretoria’dan Kaçış Konusu; Tim Jenkin ve Stephen Lee adındaki iki genç adam siyasi olaylara karıştıkları için hapse girerler. 12 yıl hüküm giymiş olan beyaz Güney Afrikalılardır. Demir parmaklıklar arında çeşitli eziyet gören, işkenceye maruz kalan insanlarla dolu hücreleri gördükçe, üstelik kendileri de bu işkencelere dahil oldukça buradan kaçmak artık onlar için şart olmuştur. Dahice hazırlanmış bir plan sayesinde, yanlarına birkaç kişiyi de dahil ederek, mükemmel planı hazrılamışlardır. Firar etmenin yolunu bulmuşlardır, hapishanenin kapısının anahtarını tasarlamışlardır, bakalım bu plan sorunsuz gerçekleşecek mi? İkili oradan firar edebilecekler mi? Pretoria’dan Kaçış Türkçe Dublaj izle, 2020 filmleri izle Pretoria’dan Kaçış Oyuncuları; , Daniel Radcliffe, Daniel Webber, Tim Jenkin, Nathan Page, Mark Leonard Winter, Adam Tuomnien… Escape from Pretoria izle
  • 2020
  • 1080P
  • IMDb 6.8
  • 1.269
  • 1
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.