Golshifteh Farahani

 1. The Song of Scorpions izle
  Tüm Bilgiler
  The Song of Scorpions izle 2017, Dram 
  Türkçe Altyazı
  The Song of Scorpions izle, Dram türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Anup Singh oturmaktadır. 9 Ağustos 2017 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 5,9 olarak belirlenmiştir.The Song of Scorpions Oyuncu Kadrosu; Gülşifte Ferahani, Irrfan Khan, Waheeda Rehman, Tillotama Shome, Shashank Arora, Shefali Bhushan, Sara Arjun, Kritika Pande. Hint filmi izle. Konusu; Hiç kaygılı olmayan ve meydan okuyan bir biçimde olan Nuran, saygıdeğer akrep şarkıcısı büyükannesinden eskiden şifa sanatını öğrenmiş kabile kadınıdır. Rajasthan çölünde deve satıcısı olan Adem, kadının şarkısını dinlediğinde kendini tutamaz ve aşık olur. Fakat henüz birbirlerini daha iyi tanımaları için Nuran, kendisini intikam ateşiyle yanıp tutuşan, şarkısını bulmak için tehlike dolu yolculuğa çıkaran acımasız bir ihanetle zehirlenmiştir.The Song of Scorpions izle.
  • 2017
  • 1080P
  • IMDb 5.9
  • 66
  • 0
  Arab Blues izle
  Tüm Bilgiler
  Arab Blues izle 2019, Dram 
  Türkçe Altyazı
  Arab Blues izle, Komedi türünde yapım. Filmin yönetmen, senaristlik koltuğunda Manele LABIDI oturmaktadır. 12 Şubat 2020 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 6,1 olarak belirlenmiştir.Arab Blues Oyuncu Kadrosu; Gülşifte Ferahani, Majd Mastoura, Najoua Zouheir, Ramla Ayari, Hichem Yacoubi, Aisha Ben Milled, Feryel Chammari, Rim Hamrouni, Jamel Sassi, Chedly Arfaoui, Bahri Rahali, Zied El Mekki, Dalila Meftani, Moez Toumi, Mhadheb Rmili. Un Divan A Tunis izle.Arab Blues Konusu; Selma genç bir kadındır. 10 sene Paris’te ikamet ettikten sonra memleketi Tunus’a tekrar döner. Kuzeni neden Paris’ten çıkıp tekrar memlekete geldiğine anlam veremez. Kadın orada bir psikoterapi kliniği kurar. Orada bulunan insanlar ilk başlarda psikiyatri kliniği gitmeyi çok yadırgarlar gariplerine gider. Fakat zaman geçmeden devrim oldur, insanların konuşma ihtiyaçları dertleşme ve iç dökme ihtiyaçları arttıktan sonra yavaş yavaş bu duruma alışmaya başlamıştır. Artık insanlar çok normal görmeye başlarlar ve çoğu kişi gitmektedir. Komedi filmi izle.Arab Blues izle.
  • 2019
  • 1080P
  • IMDb 6.1
  • 32
  • 0
  Gece Dünyayı Yuttuğunda izle
  Tüm Bilgiler
  Gece Dünyayı Yuttuğunda izle 2018, Korku 
  Türkçe Dublaj
  Gece Dünyayı Yuttuğunda izle, 2018 yapımı gerilim türündeki, Dominigue Rocher tarafından yönetmenliği üstlenilirken, senaristliğini , Dominigue Rocher, Guillaume Lemans, Jeremie Guez ortak yapmıştır. Pit Agarman tarafından yazılan romandan uyarlamadır. Imdb 6.0 Gece Dünyayı Yuttuğunda Konusu; Zombi filmi severler ekran başına, düşünün sabah uyanıyorsunuz şehirdeki herkes zombiye dönüşmüş siz ne yapardınız? Sam sabah dairenin birinde uyanır, uyandığında ise sokaklarda kimse olmadığını fark eder, aslında bütün şehri yaşayan ölüler istila etmiştir. Bunun bir gecede nasıl olabileceğini düşünürken, bir yandan da kendini onlardan korumak zorundadır, kaldığı daireyi kendine sığınak yapar, pencerelerini boyar ışık almaması için, ses çıkarmamak için elinden geleni yapar, öte yandan da acaba şehirde yaşayan tek insan kendisi midir, yardım bulabilir mi bunu merak eder genç adam. Gece Dünyayı Yuttuğunda izle, Zombi Filmleri izle Gece Dünyayı Yuttuğunda Oyuncuları; Anders Danielsen Lie, Sigrid Bouaziz, Denis Lavant, David Kammenos… The Night Eats izle
  • 2018
  • 1080P
  • IMDb 6.0
  • 367
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.