Gilles Lellouche

 1. Kimseye Söyleme izle
  Tüm Bilgiler
  Kimseye Söyleme izle Dram, Gerilim 
  Türkçe Dublaj
  Kimseye Söyleme Filmi izle, Gerilim/Gizem türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Guillaume Canet oturmaktadır. 1 Kasım 2006 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 7,5 olarak belirlenmiştir. Birçok dalda ödül almıştır.Aldığı Ödüller; Cesar En İyi Erkek Oyuncu Ödülü, Cesar Özgün Müzik Ödülü..Kimseye Söyleme Filmi Oyuncu Kadrosu; François Cluzet, Marie Josee Croze, Guillaume Canet, Kristin Scott Thomas, Andre Dussollier. Tell No One izle Kimseye Söyleme Filmi Konusu; Margot Beck 8 sene önce seri katil tarafından öldürülür. Katil bütün işlediği cinayetleri itiraf eder ama Margot’u her zaman inkar eder. Kadının cesedi üzerinde yapılan araştırmalar ise katilinin aynı kişi olduğunu gösteriyordur. Aradan sekiz sene geçmesine rağmen, ölü kadının kocası Alexander, eşinin yokluğuna asla alışamamış ve kendisini işiyle avutmaya çalışmaktadır. Margot’un cesedinin bulunduğu yerin hemen yakınlarında iki kadının daha ölüsünün bulunmasıyla soruşturma tekrar açılır ve Alexander’ gelen bir mesaj ile gerilim dolu anlar başlar. Imdb 7 puan üstü filmler izle.Kimseye Söyleme Filmi izle.
  • 2006
  • 1080P
  • IMDb 7.5
  • 63
  • 0
  Gözbebeğim izle
  Tüm Bilgiler
  Gözbebeğim izle 2018, Dram 
  Türkçe Dublaj
  Gözbebeğim Film izle, 2018 yılında Jeanne Herry tarafından yazılıp yönetilen Fransız filmi, imdb puanı 7.2 alımış ve bir çok dalda ödüle aday gösterilmiştir. César En İyi Kadın Oyuncu, César En İyi Erkek Oyuncu Ödülü gibi…Gözbebeğim Film Konusu; Genç yaşta yaptığı yanlış yüzünden hamile kalan ve erkek bebek doğuran genç kız, bebeğini büyütmek istemeyerek doğum yaptığı hastanede onu bırakır. Herkes tarafından çok sevilen şirin yavruya Theo adını koyarlar. Ona uygun yuva bulmak için herkes seferber olur, uygun aile seçiminde, dışardan normal görünen insanların, aslında sorunlarının olabileceğini, anne baba olmanın basit bir eylem olmadığını bizlere gösterir. imdb 7 üstü filmler izleGözbebeğim Film Oyuncuları; Stefi Celma, Sandrie Kiberlain, Gillies Lellouchne… In Safe Hands izle
  • 2018
  • 1080P
  • IMDb 7.2
  • 77
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.