Gary Cole

 1. Vamp U izle
  Tüm Bilgiler
  Vamp U izle 2011, Aksiyon 
  Türkçe Altyazı
  Vamp U izle, Korku/Aksiyon türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Matt Jespersen ile Maclain Nelson birlikte oturmaktadır. 19 Mayıs 2011 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 4,0 olarak belirlenmiştir.Vamp U Oyuncu Kadrosu; Julie Gonzalo, Alexis Knapp, Gary Cole, Adam Johnson, Maclain Nelson, Bart Johnson, Matt Mattson, Frankie Levangie, Clare Niederpruem, Renny Grames, Leanna Pareja, Jason Celaya, Jake Van Wagoner, Mariya Kirilenko, Chantel Flanders, Kynan Griffin, Rocky Myers, Shannon Engemann, Kaley Victoria Rose, Kylee Thurman. Kan Tutkusu izle.Vamp U Konusu; Wayne, dişleri büyümeyen bir vampirdir. Bu problemi maalesef ki 300 sene önce sevgilisi Mary’nin ölümünden sonra başlamıştır. Acısı dinmesi için tarih dersleri vermeye başlar. Arkadaşı Dr. Levine da ona olayda yardım etmeye yol göstermeye çalışmaktadır. Yardımcı olmaya çalışmaktadır fakat hiçbir şey işe yaramamaktadır, ancak yeni öğretim yılına 1. Sınıf öğrencisi Chris gelene kadar. Her şey bu olay ile değişime girmektedir. Korku filmi izle.Vamp U izle.
  • 2011
  • 1080P
  • IMDb 4.0
  • 77
  • 0
  Basit Bir Plan izle
  Tüm Bilgiler
  Basit Bir Plan izle 2000 Öncesi Filmler, Dram 
  Türkçe Dublaj
  Basit Bir Plan 1998 izle, gerilim türündeki Sam Raimi yönetmenliğinde, senaristliğini Scott B. Smith’in yaptığı roman uyarlaması yapıt. Pek çok dalda ödüle adaylığını koyarken, aldığı ödüller şöyle; Film Eleştirmenleri En İyi Uyarlama Senaryo, Film Eleştirmenleri En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülü. Imdb 7.5 Basit Bir Plan 1998 Konusu; 3 arkadaş sıradan günde geziye çıkarlar, her şey iyi giderken, kaza yapan küçük uçağın bulundukları yere düştüğünü fark ederler. Yardım etmek için gittiklerinde içerisinde çanta dolu para bulurlar. Kendi aralarında bu parayı ne yapmaları gerektiğini tartışırlar, Hank bunun hırsızlık olduğunu öne sürer ve almak istemez, Hank karısı hamile olan mutlu adamdır, en sonunda o da ikna olur. Parayı alıp oradan ayrıldıklarından beri başlarına gelmeyen kalmaz. Basit Bir Plan 1998 izle, Unutulmaz filmler izle Basit Bir Plan 1998 Oyuncuları; Bill Paxton, Billy Bob Thornton, Brennt Briscoe, Bridget Fonda… İmdb 7 üstü filmler izle
  • 1998
  • 1080P
  • IMDb 7.5
  • 259
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.