Eric Keenleyside

 1. Düş Kapanı izle
  Tüm Bilgiler
  Düş Kapanı izle Bilim Kurgu, Dram 
  Türkçe Dublaj
  Düş Kapanı izle, Korku/Bilim Kurgu türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Lawrence Kasdan oturmaktadır. 18 Nisan 2003 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 5,5 olarak belirlenmiştir.Düş Kapanı Oyuncu Kadrosu; Damian Lewis, Timothy Olyphant, Jason Lee, Morgan Freeman, Thomas Jane, Donnie Wahlberg, Tom Sizemore, Andrew Robb, Reece Thompson, Mikey Holekamp, Giacomo Baessato, Eric Keenleyside, Joel Palmer, Rosemary Dunsmore, Michael O’Neill, C Ernst Harth, Ingrid Kavelaars, Campbell Lane. Dreamcatcher izle Altyazılı.Düş Kapanı Konusu; Ufak yaşlarda 4 arkadaş, hasta gencin hayatını kurtarır. Bu olay sonrasında telepatik güçlere sahip olurlar. Başka zihinleri artık okuyabiliyorlardır. Zamanla hepsi ayrı dünyalara dağılır, çeşitli işlerle uğraşmaya başlarlar. Ancak seyrek olsa da, av için birleşmeyi de ihmal etmezler. Buluşmalarından birisi daha öncekilere benzemeyecektir. Oldukça gizemli bir adamla karşılaşırlar, bu bir başlangıçtır. Bulundukları kesimin saklı sebepten dolayı karantinaya alındığını öğrenen arkadaşlar, çocuklarıyla da bağlantılı şaşırtıcı gerçeklerle yüz yüze gelirler. Bilim Kurgu izleDüş Kapanı izle.
  • 2003
  • 1080P
  • IMDb 5.5
  • 62
  • 0
  17’nin Kıyısında izle
  Tüm Bilgiler
  17’nin Kıyısında izle 2016, Dram 
  Türkçe Dublaj
  The Edge of Seventeen izle, Komedi/Dram türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Kelly Fremon Craig oturmaktadır. 18 Kasım 2016 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 7,3 olarak belirlenmiştir. Birçok dalda ödüle adaylığını koymuş ve kazanmıştır.Aldığı Ödüller; New York Film Critics Circle Award for Best First..The Edge of Seventeen Oyuncu Kadrosu; Hailee Steinfeld, Haley Lu Richardson, Blake Jenner, Woody Harrelson, Hayden Szeto, Kyra Sedgwick , Alexander Calvert, Eric Keenleyside, Nesta Cooper, Lina Renna, Ava Grace Cooper, Christian Michael Cooper, Daniel Bacon, Jena Skodje, Meredith Monroe. Imdb 7 puan üzeri film izle.Konusu; Nadine’in zaten yeterince çekilmez bir lise hayatı, en yakın dostu Krista, Nadine’in erkek kardeşiyle ilişkiye başlayınca daha da zorlaşır.The Edge of Seventeen izle.
  • 2016
  • 1080P
  • IMDb 7.3
  • 81
  • 0
  Entanglement Film izle
  Tüm Bilgiler
  Entanglement Film izle 2017, Dram 
  Türkçe Dublaj
  Entanglement Film izle, 2017 romantik komedi türdeki yapıt, imdb 5.9 Jason James tarafından yönetilip, Jason Filiatrault’un senaristliğini üstlendiği Kanada filmi. Entanglement Film Konusu; Ben Layton, eşi tarafından aldatılmış, boşanmış bir adamdır. Kendini hayatta çok yalnız hissediyor ve hala eski eşini düşünüyordur. Hanna adındaki kadının tesadüf şekilde onun hayatına girmesiyle olaylar farklı şekiller almaya başlar. Ben’in ailesi onun evlatlık bir kardeşi olduğunu söylediklerinde kız kardeşinin peşine düşen adam şok olur, çünkü kardeşi Hanna çıkar. Bütün bu olaylar yaşanırken, hayatının hangi noktasında yanlı yaptığını düşünen adama kız kardeşim dediği kadın yardım eder. Ben karşılaştığı gerçekler sayesinde hayatın anlamını çözecek ve gerçek aşkı bulacaktır. Romantik Komedi izleEntanglement Film Oyuncuları; Thomas Middlecditch, Jess Weixler, Diana Bang, Marilyn Norry, Jena Skodje… Dolandım Sana izle
  • 2017
  • 1080P
  • IMDb 5.9
  • 79
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.