Élodie Bouchez

 1. Guy izle
  Tüm Bilgiler
  Guy izle 2018, Dram 
  Türkçe Dublaj
  Guy izle, Komedi/Dram türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Alex Lutz oturmaktadır. 29 Ağustos 2018 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 6,8 olarak belirlenmiştir. Birçok dalda ödüle adaylığını koymuş ve kazanmıştır.Aldığı Ödüller; Cesar En İyi Erkek Oyuncu Ödülü, Cesar En İyi Özgün Müzik Ödülü..Guy Oyuncu Kadrosu; Alex Lutz, Tom Dingler, Julie Arnold, Bruno Sanches, Nicole Calfan, Elodie Bouchez, Swann Arlaud, Marina Hands, Pascale Arbillot, Nicole Ferroni, Dani, Marie Berto, Cecile Rebboah, Patrick de Valette, Vincent Heden, Michel Drucker, Julien Clerc. Ödüllü filmler izle.Guy Konusu; Oldukça genç gazeteci Gauthier, annesinden 60 90’lar seneleri arasında popüler olan eski pop sanatçısı Guyy Jamet’in gayri meşru bir çocuğu olduğunu öğrenecektir. Yaşlı adam henüz yeni çıkan kapak albümünü herkese tanıtmak için yazı tura atarlar ve tura çıkar Gauthier adamı gizli saklı takip edecek hatta onun kariyeri ile ilgili bir belgesel yapmak ister. Komedi filmi izle.Guy izle.
  • 2018
  • 1080P
  • IMDb 6.8
  • 22
  • 0
  Gözbebeğim izle
  Tüm Bilgiler
  Gözbebeğim izle 2018, Dram 
  Türkçe Dublaj
  Gözbebeğim Film izle, 2018 yılında Jeanne Herry tarafından yazılıp yönetilen Fransız filmi, imdb puanı 7.2 alımış ve bir çok dalda ödüle aday gösterilmiştir. César En İyi Kadın Oyuncu, César En İyi Erkek Oyuncu Ödülü gibi…Gözbebeğim Film Konusu; Genç yaşta yaptığı yanlış yüzünden hamile kalan ve erkek bebek doğuran genç kız, bebeğini büyütmek istemeyerek doğum yaptığı hastanede onu bırakır. Herkes tarafından çok sevilen şirin yavruya Theo adını koyarlar. Ona uygun yuva bulmak için herkes seferber olur, uygun aile seçiminde, dışardan normal görünen insanların, aslında sorunlarının olabileceğini, anne baba olmanın basit bir eylem olmadığını bizlere gösterir. imdb 7 üstü filmler izleGözbebeğim Film Oyuncuları; Stefi Celma, Sandrie Kiberlain, Gillies Lellouchne… In Safe Hands izle
  • 2018
  • 1080P
  • IMDb 7.2
  • 77
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.