Elliot Knight

 1. Uzaydan Gelen Renk izle
  Tüm Bilgiler
  Uzaydan Gelen Renk izle 2019, Bilim Kurgu 
  Türkçe Dublaj
  Color Out Of Space izle, Korku/Bilim Kurgu türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Richard Stanley oturmaktadır. 13 Şubat 2020 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 6,2 olarak belirlenmiştir.Color Out Of Space Oyuncu Kadrosu; Nicolas Cage, Madeleine Arthur, Joely Richardson, Julian Hiliard, Elliot Knight, Brendan Meyer, Tommy Chong, Q’orianka Kilcher, Melissa Nearman, Josh Waller, Brett W. Bachman. Bilim Kurgu izle. Color Out Of Space Konusu; Gardner ailesi, şehrin gürültülü yaşantısından uzaklaşmak istemektedir. Aile, onlara yeni hayat kurmak için, New England tarafında bulunan ve şehir hayatından fazlaca uzaktaki çiftliğe taşınır. Nathan Gardner’ın babasına ait olan çiftlikte yeni hayatlarına henüz adapte olmaya çalışan aile, beklenmedik durumla yüz yüze kalır. Evlerinin bahçesine bir meteorun düşmesi, onların hayatının oldukça başka hal almasına sebep olur. Bu durum sadece onları değil, dünyadaki tüm nefes alanlar etkilenmiştir. Düşen meteor, yeryüzünde eriyip, yayıldığı bölgenin renk değiştirmesine ve uzay zamanda kırılmalara sebep olur. Uzaydan Gelen Renk izle.Color Out Of Space izle.
  • 2019
  • 1080P
  • IMDb 6.2
  • 106
  • 0
  Uzaydan Gelen Renk izle
  Tüm Bilgiler
  Uzaydan Gelen Renk izle 2019, Bilim Kurgu 
  Türkçe Dublaj
  Uzaydan Gelen Renk izle, 2019 yapımı bilim kurgu türündeki Amerikan filmi, imdb 6.2 alan Richard Stanley yönetmenliğindeki Nicolas Cage'nin başrolün oynadığı başarılı yapıt, öyküden alıntıdır. Uzaydan Gelen Renk Konusu; Çiftlik evlerinde kafa dinlemek adına yaşamaya başlayan aile, bir gün beklenmedik bir şeyle karşılaşırlar. Evlerinin bahçesine meteor düşer. Düşen meteor sadece onları değil tüm dünyayı olumsuz şekilde etkileyecektir. Düşen bu tehlike dünyada kaldıkça etkisi altına aldığı bölgelerin renginde değişimler olmaya başlar ve zamanla yaşadıkları yer de insanlar mutasyona uğramaya başlar. Dünyayı uzaylı istilalarına açık hale getirmiştir. Color Out of Space izle Uzaydan Gelen Renk izle, 2019 yapımı bilim kurgu türündeki Amerikan filmi, imdb 6.2 alan Richard Stanley yönetmenliğindeki Nicolas Cage'nin başrolün oynadığı başarılı yapıt, öyküden alıntıdır. Uzaydan Gelen Renk Konusu; Çiftlik evlerinde kafa dinlemek adına yaşamaya başlayan aile, bir gün beklenmedik bir şeyle karşılaşırlar. Evlerinin bahçesine meteor düşer. Düşen meteor sadece onları değil tüm dünyayı olumsuz şekilde etkileyecektir. Düşen bu tehlike dünyada kaldıkça etkisi altına aldığı bölgelerin renginde değişimler olmaya başlar ve zamanla yaşadıkları yer de insanlar mutasyona uğramaya başlar. Dünyayı uzaylı istilalarına açık hale getirmiştir. Color Out of Space izle Uzaydan Gelen Renk Oyuncuları; Nicolas Cage, Joely Richardson, Madeleine Arthur, Elliot Knight, Julian Hilliard… Bilim Kurgu izleOyuncuları; Nicolas Cage, Joely Richardson, Madeleine Arthur, Elliot Knight, Julian Hilliard… Bilim Kurgu izle
  • 2019
  • 1080P
  • IMDb 6.2
  • 245
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.