Diedrich Bader

 1. Neşeli Dalgalar 2 izle
  Tüm Bilgiler
  Neşeli Dalgalar 2 izle 2017, Animasyon 
  Türkçe Dublaj
  Neşeli Dalgalar: Dalgamanya izle, Komedi, Çocuk türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Henry Yu oturmaktadır. 12 Ocak 2017 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 4,6 olarak belirlenmiştir.Neşeli Dalgalar: Dalgamanya Oyuncu Kadrosu; Jon Heder, John Cena, Paige, Diedrich Bader, The Undertaker, Jeremy Shada, Vince Mc Mahon, Triple H, Melissa Sturm, Michael Cole, James Patrick Stuart, Declan Carter, Setsuji Satö, Yoshimasa Hosoya, Kiyono Yasuno, Chika Anzai, Taiten Kusu Noki, Shiro Saito, Kosei Hirota, Riki Kagami, Haruo Yama Gishi. Surf’s Up 2: WaveMania izle.Neşeli Dalgalar: Dalgamanya Konusu; Cody ile dostları, sörf dünyasının en çok çılgın takımı Hang Five ilee beraber dünyanın oldukça meşhur, efsanevi sörf mekanına uzun bir yolculuğa çıkar. Bu rüya takımı ile yaptıkları yolculukta birbirinden garip maceralara atılacaklardır, takım çalışmasının enn önemlisi arkadaşlığın değerini öğrenecek olmalarıdır. Cody, Tavuk Joe ille Lani’ye yaşantısının fazlasıyla çılgın uzun, eğlenceli serüvenlerini gözlerinizi kaçırmadan izleyeceksiniz. Komedi filmi izle.Neşeli Dalgalar: Dalgamanya izle.
  • 2017
  • 1080P
  • IMDb 4.6
  • 24
  • 0
  Buz Devri 1 izle
  Tüm Bilgiler
  Buz Devri 1 izle Animasyon, Çocuk Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Buz Devri 1 izle, 2002 yapımı çocuk Animasyon filmi, imdb 7.5 alan komedi türündeki filmin yönetmenliğini Chris Wedge ile Carlos Saldanha yapmıştır. Türkiye’de de yetişkinlerin severek izlediği seri filmin ilk serisidir. Buz Devri 1 Konusu; Dünyayı bekleyen tehlike buzullaşma, tüm doğayı, doğadaki canlıları etkisi altına almaya başlamıştır. Büyük, huysuz Mamut, Kaplan, ve grubun neşesi olduğu kadar biraz da baş belası Rakun, Sid, Diego ve Manny yaşadıkları bölgeyi acil terk etmek üzere yola çıkarlar, yanlarında küçük çocuk da vardır. Bakalım sevimli dostlar bu zorlu görevi başarıp canlarını kurtarabilecekler midir? Animasyon filmi izle Buz Devri 1 Oyuncuları; Ray Romano , John Leguizamo, Denis Leary, Goran Visnjic, Chris Wedge… Ice Age izle
  • 2002
  • 1080P
  • IMDb 7.5
  • 236
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.