Daniela Barbosa

 1. Below Her Mouth izle
  Tüm Bilgiler
  Below Her Mouth izle 2016, Dram 
  Türkçe Altyazı
  Below Her Mouth izle, Romantik/Dram türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda April Mullen oturmaktadır. 17 Eylül 2016 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 5,5 olarak belirlenmiştir.Below Her Mouth Oyuncu Kadrosu; Erika Linder, Natalie Krill, Sebastian Pigott, Mayko Nguyen, Tommie Amber Pirie, Melanie Leishman, Elise Bauman, Andrea Stefancikova, Daniela Barbosa, Jocelyn Hudon, Ian Matthews, Anastasia Marinina, Karl Campbell, Jenniffer Krukowski, John White, Dawne Furey, Sophie Blumenthal, Lauren Vandenbrook, Taylor McKay. Romantik film izle.Konusu; Moda editörlüğü ile uğraşan ve işindeki başarıyı hayatına da taşıyarak nişanlılık döneminde hayatını devam ettiren aniden karşısına çıkan Dallas adında saklı bir kadın ile tanıştıktan sonra birbirlerine deliler gibi bağlanan romantik bir yapım.Below Her Mouth izle.
  • 2016
  • 1080P
  • IMDb 5.5
  • 89
  • 0
  Dostumun Yolculuğu izle
  Tüm Bilgiler
  Dostumun Yolculuğu izle 2019, Dram 
  Türkçe Altyazı
  Dostumun Yolculuğu izle, 2019 yapımı aile filmi, Imdb 7.5 almış Gail Mancuso tarafından yönetmenliği yapılan, roman uyarlaması yapıttır. W. Bruce Cameron tarafından aynı isimli romandan beyaz perdeye uyarlanmıştır. Can Dostum adlı filmin devamı niteliğindedir.Dostumun Yolculuğu Konusu; Bailey adındaki tatlı köpeğin gözünden ve onun ağzından anlatılıyor yaşananlar. Ethan onun sahibidir, sahibini çok seviyordur. Ethanın torunu CJ ile çok güzel anlaşırlar, o küçük bir bebektir, kendini henüz koruyamıyor olsa da Bailey sayesinde mutludur. CJ’nin annesi bekar bir annedir, sevimli hayvandan pek hoşlanmaz, kızı ile aralarındaki bağ hoşuna gitmez. Büyük Baba Ethan Bailey’e küçük kıza hep göz kulak olmasını söyler, onun inancına göre Bailey ölümsüzdür, bunu ömrünün sonuna kadar sürdürecektir, başka bedenlerde de olsa. İzlerken gözyaşlarınızı tutamayaağınız duygu yüklü sahneler yer almaktadır. Imdb 7 üstü filmler izle Dostumun Yolculuğu Altyazılı izleDostumun Yolculuğu Oyuncuları; Dennis Quaid, Kathryn Prescott, Henry Lau, Betty Gilpin… A Dog’s Journey izle
  • 2019
  • 1080P
  • IMDb 7.5
  • 69
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.