Clotilde Mollet

 1. Amelie izle
  Tüm Bilgiler
  Amelie izle İmdb 7+filmler, imdb top 250 
  Türkçe Dublaj
  Amelie izle, Romantik/Romantik Komedi türlerinde yapım. Yönetmen koltuğunda Jean-Pierre Jeunet oturmaktadır. 23 Kasım 2001 tarihinde vizyona giren yapımın Imdb puanı 8,3 olarak belirlenmiştir. Birçok dalda ödül almıştır. Aldığı Ödüller; Cesar En İyi Ödül, Kristal Küre, Czech Lion Award for Best Foreign, En İyi Film Dalında Avrupa Ödülü..Amelie Oyuncu Kadrosu; Audrey Tautou, Mathieu Kassovitz, Jamel Debbouze, Serge Merlin, Isabelle Nanty, Dominique Pinon, Michel Robin, Maurice Benichou, Yolande Moreau, Claire Maurier, Lorella Cravotta, Clotilde Mollet, Urbain Cancelier. imdb 8 üzeri film izle.Amelie Konusu; Anne ve babası vefat etmiş olan kız, kendini başkalarının hayatını düzeltmeye, onları mutlu etmeye adamıştır. Bu adanmışlığı fark ettirmeden, durumdan haberi olmayan insanların hayatlarını onlar bilmeden düzeltmeye kolay hale getirmeye çalışır, planlar yapar. Peki başkasının mutlu olması için çabalayan genç, yalnız olduğunu fark ettiği an kendisi içi bir kere de kendi mutluluğu huzuru için de çabalayacak mı? Romantik komedi izleAmelie izle.
  • 2011
  • 1080P
  • IMDb 8.3
  • 90
  • 0
  Gözbebeğim izle
  Tüm Bilgiler
  Gözbebeğim izle 2018, Dram 
  Türkçe Dublaj
  Gözbebeğim Film izle, 2018 yılında Jeanne Herry tarafından yazılıp yönetilen Fransız filmi, imdb puanı 7.2 alımış ve bir çok dalda ödüle aday gösterilmiştir. César En İyi Kadın Oyuncu, César En İyi Erkek Oyuncu Ödülü gibi…Gözbebeğim Film Konusu; Genç yaşta yaptığı yanlış yüzünden hamile kalan ve erkek bebek doğuran genç kız, bebeğini büyütmek istemeyerek doğum yaptığı hastanede onu bırakır. Herkes tarafından çok sevilen şirin yavruya Theo adını koyarlar. Ona uygun yuva bulmak için herkes seferber olur, uygun aile seçiminde, dışardan normal görünen insanların, aslında sorunlarının olabileceğini, anne baba olmanın basit bir eylem olmadığını bizlere gösterir. imdb 7 üstü filmler izleGözbebeğim Film Oyuncuları; Stefi Celma, Sandrie Kiberlain, Gillies Lellouchne… In Safe Hands izle
  • 2018
  • 1080P
  • IMDb 7.2
  • 75
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.