Christina Hendricks

 1. Oyuncak Hikayesi 4 izle
  Tüm Bilgiler
  Oyuncak Hikayesi 4 izle 2019, Animasyon 
  Türkçe Dublaj
  Oyuncak Hikayesi 4 izle, Çocuk/Komedi türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Josh Cooley oturmaktadır. 21 Haziran 2019 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 7,8 olarak belirlenmiştir.Oyuncak Hikayesi Oyuncu Kadrosu; Tony Hale, Tom Hanks, Keanu Reeves, Christina Hendricks, Tim Allen, Keegan Michael Key, Betty White, Joan Cusack, Madeleine McGraw, Ally Maki, Kristen Schaal, Jack McGraw, John Morris, Estelle Harris, Blake Clark, Bill Hader, Carol Burnett. 7 üzeri puanlı film izle. Oyuncak Hikayesi 4 Konusu; Kaşıktan yapılan oyuncağın adı Forky’nin atıldı maceralı hikaye. Bir geri dönüşüm projesi ile yaratılan Forky, kendisinin cansız varlık olduğunu asla kabul etmez. Tek kullanımlık kaşıktan yapılan bir alet olsa da bunu asla kabul etmez. Kendisini Bonnie’nin odasına ait hissetmeyen oyuncağın kendini sorgulamaya başlar. Kendisini diğer oyuncaklardan farklı gördüğü için Bonnie’nin yanında durmak zorunda hissetmeyen Forky, yaşamdaki hayatını oyuncaklardan biri gibi yerine getirmeye karar verir. Toy Story 4 izle. Oyuncak Hikayesi 4 izle.
  • 2019
  • 1080P
  • IMDb 7.8
  • 77
  • 0
  American Woman izle
  Tüm Bilgiler
  American Woman izle 2018, Dram 
  Türkçe Dublaj
  American Woman izle, Dram türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda Jake Scott oturmaktadır. 9 Eylül 2018 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 6,8 olarak belirlenmiştir.American Woman Oyuncu Kadrosu; Sienna Miller, Christina Hendricks, Aaron Paul, Will Sasso, Amy Madigan, Sky Ferreira, Pat Healy, Alex Neustaedter, Aidan Fiske, Kentucker Audley, Aidan McGraw, Rachel Singer, Kelly Golden, E. Roger Mitcell, Adrianne Krstansky, Rene Cadet, Maggie Castle, Georgia Lyman, Bates Wilder, Joseph Oliveira, Lexie Roth, Rebecca Gibel, Jack Brunault, Dennis Staroselsky, Dee Nelson, Nancy Villone. Dram filmi izle. American Woman Konusu; Baş karakter, kızının kayıp olmasının sonrasında torununu büyütmeye çalışan bir kadının hayat hikayesi. Pennsylvania’nın küçük kentinde yaşayan bir kadının kızı, ardında asla iz bırakmadan ortadan birden kayıp olur ve sırra kadem basar. Kızının kayboluşunun ardındaki sırrı öğrenmeye çalışan ve asla ümidini kaybetmeden kızını arayan anne, diğer taraftan da torunu ile ilgilenmeye çalışıyordur. Türkçe Dublaj izle.American Woman izle.
  • 2018
  • 1080P
  • IMDb 6.8
  • 42
  • 0
  Sürücü izle
  Tüm Bilgiler
  Sürücü izle 2011, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  Sürücü Filmi izle, 2011 yapımı Nicolas Winding Refn tarafından yönetilen, James Sallis tarafından yazılan romandan beyaz perdeye uyarlanmıştır. Bir çok dalda ödüle layık görülmüştür, Cannes Film Festivali En İyi Yönetmen, Film Eleştirmenleri En İyi Aksiyon, Nastro d’Argento for Best Extraeuropean Film Ödülü gibi… Imdb puanı 7.8Sürücü Filmi Konusu; Asıl mesleği dublörlük olan karizmatik ve cesur adamın iyi bildiği şey araba sürmektir, geceleri aracıyla soygunlara katılan, tehlikeli yaşam tarzı süren adamın hayatı komşusu olan genç kadının hapishanede ki kocasına yardım etmesini istemesiyle değişir. Zaten tehlikeli yaşamı varken, bir de bu olay onu daha da kötü yapmıştır, artık kendi canı dışında Irane ve oğlunun canı da risklidir, tek iyi bildiği şeyi araba sürmeyi yaparak kurtulması gerekir. Sürücü Filmi Türkçe Dublaj izle Sürücü Filmi Oyuncuları; Carey Mulligan, Ryan Gosling, Bryan Cranston, Ron Perlman, Christina Hendricks… Drive izle, imdb top 250 izle
  • 2011
  • 1080P
  • IMDb 7.8
  • 314
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.