Chris Elliott

 1. Korkunç Bir Film 4 izle
  Tüm Bilgiler
  Korkunç Bir Film 4 izle Komedi, Korku 
  Türkçe Dublaj
  Korkunç Bir Film 4 izle, Komedi/Parodi türünde yapım. Filmin yönetmen koltuğunda David Zucker oturmaktadır. 14 Nisan 2006 tarihinde vizyona giren filmin Imdb puanı 5,1 olarak belirlenmiştir.Korkunç Bir Film 4 Oyuncu Kadrosu; Anne Faris, Carmen Electra, Regina Hall, Craig Bierko, Leslie Nielsen, David Zucker, Anthony Anderson, Bill Pullman, Shaquille O’Neal, Phil McGraw, Chris Elliott, Conchita Campbell, Craig Mazin, Beau Mirchoff, Molly Shannon, Michael Madsen, Simon Rex, Cloris Leachman. Scary Movie izle.Korkunç Bir Film 4 Konusu; Cindy Campbell, lanetli evde yaşlı kadına bakıcılık yapmak için işe alınır, çocuğu hayaleti ile tanışır. Bu esnada yan komşu, vinç operatörü Tom Ryan genş oğlu Robbie ile kızı Rachel hafta sonunu birlikte geçirirler. Cindy ve Tom karşılaşırlar ve birbirlerine aşık olurlar. Fakat Dev Üçayaklılar dünyayı kuşatma altına alırlar üçlü beraber kaçar. Bilmedikleri bilmecenin cevabının peşinde dünyayı kurtarmanın yollarını arar. Korkunç Bir Film 4 izle. Scary Movie serisi izle.
  • 2006
  • 1080P
  • IMDb 5.1
  • 54
  • 0
  Ah Mary Vah Mary izle
  Tüm Bilgiler
  Ah Mary Vah Mary izle 2000 Öncesi Filmler, İmdb 7+filmler 
  Türkçe Dublaj
  Ah Mary Vah Mary izle, 1998 yapımı romantik komedi türündeki, Peter Farrelly ve Bobby Farrelly tarafından yönetmenliği ile senaristliği yapılan, ödüllü filmdir. En İyi Film Dalında MTV Film, Teen Choice En Komik Film Sahnesi Ödülü gibi birçok dalda almıştır. imdb 7.1 Ah Mary Vah Mary Konusu; Ted adındaki genç adam, pek de yakışıklı olmayan, kızların hoşlanmadığı birisidir, yıllar önce var olan lise aşkını unutamamıştır, takıntı haline gelen kadını aradan uzun yıllar geçmesine rağmen dedektif tutup onu takibe aldırır. Healy adındaki dedektif, Mary’e aşık olmuştur, bu yüzden adama onun hakkında yalanlar söyler, sevdiği kadının eskisi gibi çekici ve güzel bir kadın olmadığı evlenmiş, çocuk sahibi olduğunu söyler. Amacı genç adamın ondan vazgeçmesidir. Ah Mary Vah Mary Altyazılı izle Ah Mary Vah Mary Oyuncuları; Ben Stiller, Cameron Diaz, Lin Shaye, Matt Dillion… imdb 7 üstü izle En İyi Filmler izle
  • 1998
  • 1080P
  • IMDb 7.1
  • 198
  • 0
Sitemizde bulunan film, video, fragman, belgesel, dizi gibi diğer tüm içerikler başka platformlarda da bulunmaktadır. Sitemiz sadece video.google.com, youtube.com vb. sitelerde eklenmiştir ve paylaşılmış videolar yayınlamaktadır. Sunucumuzda yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmiizle.org sitesi hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahiplerince video kaldırılması talebinde bulunulabilir. İşbu taleplerinizi bildirmek için [email protected] mail adresimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam için live:.cid.d70ee22d018bb2b2 Skype adresinden iletişime geçebilirsiniz.